موج
کدخبر : ۳۲۸۶۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328667

فرمانده انتظامی کردستان از به دام افتادن محتکران مواد شوینده تقلبی در سنندج خبر داد و گفت: مقدار بیش از 4 هزار مواد شوینده در 2 انبار کشف گردید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار علی آزادی بعداز ظهر امروز یکشنبه در گفت و گوخبرنگاران اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان روز گذشته در راستای طرح بازدید و نظارت بر واحدهای صنفی موفق به شناسایی 2 انبار تهیه و تولید مواد شوینده تقلبی در سنندج شدند.

فرمانده انتظامی کردستان افزود: در یک عملیات پلیسی که با همکاری نماینده اداره صنعت معدن و تجارت و با هماهنگی مراجع قضایی به مرحله اجرا گذاشته شد، چهار هزار لیتر مواد شوینده غیر بهداشتی با برندهای جعلی از این 2 انبار کشف شد.

سردار آزادی اضافه کرد: قرار بود این مواد شوینده در بین واحدهای صنفی در سنندج و شهرستان‌های دیگر توزیع شود که با هوشیاری و حضور به موقع ماموران پلیس آگاهی این محموله ها کشف و 2 نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: بیش از چهار هزار لیتر مواد شوینده غیربهداشتی با برند جعلی در بازرسی از 2 انبار در شهرستان سنندج کشف و ضبط شد.

وی یادآور شد: در انبار دیگری از این 2 متهم، دستگاه‌های چاپ برندهای جعلی و مقادیر قابل توجهی لیبل‌های جعلی کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی کردستان گفت: با هماهنگی مراجع قضایی انبارها توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی پلمب و اموال کشف شده به همراه دستگاه‌های مرتبط تحویل نماینده اداره صنعت معدن و تجارت شد و متهمان نیز به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها