موج

در راستای مبارزه با ویروس آنفلوآنزا؛

بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان و در راستای مقابله با گسترش روز افزون ویروس آنفلوآنزا شماری از مدارس شهرستان های استان در روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بر اساس اعلام اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان و با هدف مقابله با گسترش روز افزون ویروس آنفلوآنزا مدارس شماری از شهرستان‌های استان کردستان در روز چهارشنبه 20 آذر ماه تعطیل اعلام شد.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان  اظهار داشت: با تصمیم فرمانداری‌ها و همچنین ستادهای مدیریت بحران مدارس شماری از شهرستانهای کردستان، در دو نوبت صبح و بعد از ظهر چهارشنبه تعطیل اعلام شده است.

علیرضا منتشلو عنوان کرد: با تصمیم فرمانداری‌ها فردا چهارشنبه بیستم آذر ماه مدارس شهرستان‌های بیجار، دیواندره، دهگلان، قروه و منطقه سریش‌آباد تعطیل اعلام شده است.

وی گفت: بر همین اساس در تمامی دوره های تحصیلی در مناطق شهری و روستایی و در دو نوبت صبح و بعدازظهر مدارس شهرستان های اعلام شده تعطیل شده است.

گسترش روز افزون ویروس آنفولانزا در استان کردستان همچنان ادامه دارد و بر اساس آخرین آمارها اعلام شده متاسفانه تاکنون هشت کردستانی به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی کردستان از میان افراد آزمایش شده و مشکوک به داشتن ویروس آنفلوانزا هم اکنون 50 نفر در مراکز درمانی سطح استان بستری شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، طی روزهای اخیر تعدادی از هم استانی هایمان بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا جان خود را از دست داده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها