English

سرخ آبی‌ها فقط تا ۱۰ خرداد برای دریافت مجوز حرفه‌ای فرصت دارند

مدیر صدور مجوز حرفه‌ای از مشکلات پیش روی سرخابی‌ها برای کسب مجوز حرفه‌ای توضیح داد.

سرخ آبی‌ها فقط تا ۱۰ خرداد برای دریافت مجوز حرفه‌ای فرصت دارند
به گزارش خبرگزاری موج

، مصطفی زارعی، مدیر دپارتمان صدور مجوز حرفه‌ای درباره پرونده استقلال و پرسپولیس گفت: اگر ۱۰ خرداد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مجوز حرفه‌ای نگرفتند از الان می‌خواهم به مدیران تصمیم گیر بگوییم فردا نیایید بگویید کی بود؟ کی بود؟ من نبودم! اگر کاری از دستتان بر می‌آید الان انجام بدهید. فدراسیون فوتبال در بحث مجوز حرفه‌ای صرفا ممیزی می‌کند و وزارت ورزش هم تمام تلاشش را انجام داده مشکل مالکیت مشترک را حل کند اما فکر می‌کنم فراتر از وزارت ورزش باید به این موضوع ورود کنند. اگر مشکل مالکیت مشترک حل نشود، هیچ کدام از این باشگاه‌ها نمی‌توانند مجوز حرفه‌ای بگیرند. در این شرایط فدراسیون فوتبال در شرایطی قرار می‌گیرد که دو راه بیشتر ندارد، یا به هیچ کدام از باشگاه‌ها مجوز حرفه‌ای ندهد و یا به هر دو باشگاه مجوز بدهد و بعد از این مجوز توسط AFC باطل شود و خود فدراسیون تعلیق شود.

وی افزود: لیگ نخبگان با هدف درآمدزایی بیشتر سال آینده برگزار می‌شود و فقط ۴۰ میلیون دلار قرار است جایزه بدهند. یعنی تیمی که قهرمان شود ۲۰ میلیون دلار جایزه می‌گیرد. ببینید باشگاه‌های خودمان را از چه چیزی محروم می‌کنیم. چرا باید اینطور باشد؟ خدا را شکر در مملکت همه چیز خوب است، ثبات اقتصادی داریم و دلار هم سر جایش است و به ورزش هم که می‌رسد، بانک‌های ما نباید بنگاهداری کنند. اینجا فقط مشکل وجود دارد. هر کسی می‌تواند کاری کند، الان باید کاری کند. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بعد از ۵ اردیبهشت هیچ کاری نمی‌توانند انجام بدهند. آقای تاج نایب رئیس AFC است اما اینکه او کاری کند شدنی نیست. این حرف‌ها در ادبیات قوانین AFC نیست. مثل این است که آقای تاج برود بخواهد که AFC توپ جهانبخش در بازی با قطر که به تیرک خورد را گل اعلام کند. جای رایزنی وجود ندارد و ما خودمان با خودمان جنگ می‌کنیم. الان دشمنان خارجی هم منتظر هستند ببینند چه اتفاقی رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: اگر تکلیف مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس حل نشود، پیش از زمان تصمیم در ۱۰ خرداد، من از سمت خودم استعفا می‌دهم. نمی‌خواهم روبه‌روی هواداران و مردم قرار بگیرم. مدیرانی که الان تصمیم نمی‌گیرند باید تکلیفشان را با خودشان مشخص کنند. این موضوع جدی است و امسال از آن سال‌هایی است که با وعده کاری پیش نمی‌رود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه