سرمربی گل گهر:

باخت مقابل پرسپولیس بسیار ناراحت کننده بود

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر گفت: از بازیکنانی که در اختیار دارم احساس غرور می‌کنم اما از باخت مقابل پرسپولیس ناراحتم

باخت مقابل پرسپولیس بسیار ناراحت کننده بود
به گزارش خبرگزاری موج

، مارینوس اوزونیدیس پس از شکست گل گهر مقابل پرسپولیس ، گفت: وقتی که بازی را می بازید طبیعتا راضی نیستید ولی می‌خواهم بگویم احساس غرور نسبت به بازیکنانم دارم. اگر دقت کرده باشید ما مسیح، نوید و علیزاده را نداشتیم و احمد زنده روح و قائم هم مصدوم شدند. دو سه بازیکن دیگر ما هم سرماخوردگی داشتند. پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌هایی بود که با آنها بازی کردیم. در این بازی یک گل خیلی خوب زدند و موقعیت‌های دیگر هم داشتند. ما هم موقعیت داشتیم کما اینکه اول بازی شانس خیلی خوب داشتیم و اواخر بازی هم دو سه شانس خیلی خوب را از دست دادیم.

سرمربی گل گهر افزود: در چنین بازی هایی کیفیت یکی دو بازیکن نتیجه را تعیین می کند. ما مجبور شدیم یکی دو بازیکن را در پست های غیر تخصصی بازی بدهیم. وقتی می بینیم بازیکنان در رختکن از این نتیجه ناراحت هستند نشان می دهد که سطحشان در حال تغییر است. بازی جو خیلی خوبی داشت و طرفداران دو تیم محیط خوبی را فراهم کرده بودند. از فردا باید برای بازی بعدی‌مان تمرکز کنیم. باید ببینیم چه بازیکنانی در اختیار داریم و کدام بازیکنان نمی توانند ما را همراهی کنند.

وی درباره نگرانی هواداران از وضعیت گل گهر در جدول گفت: چه انتظاری داشتید؟‌ ندیدید که چه تغییراتی انجام شده است؟ وقتی جوانگرایی می‌کنید یک روز بالا و یک روز پایین هستید اما ما راهمان را برای ساختن یک تیم خوب، درست می رویم. طبیعی است که همه می خواهیم بالا باشیم. دوباره می گویم می دانید که آیا یک تیم چطور تغییر می‌کند؟ می دانید برنامه ما برای ساختن تیم چیست؟ تا به حال دیده بودید در این تیم تا این میزان بازیکن جوان باشند؟ ما از ۴ تیم بالای جدول بهتر نیستیم. باید واقعیت‌ها را بگوییم اما نمایشی که ما داریم اختلاف زیادی با این تیم ها ندارد. شما باید اطلاعات بیشتری داشته باشید و به همه بگویید چه راهی می رویم. در آخر کار می بینید چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی درباره داوری نیز گفت: داوری خوب بود، اگر هم اشتباهی بوده طبیعی است. داوران برخی اوقات به نفع یا ضرر ما اشتباه می کنند اما همه سعی خود را کرد تا در سطح خوبی قضاوت کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه