English

کمانداران ایران حریفان کاپ جهانی تیراندازی با کمان شانگهای چین را شناختند

مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند کاپ جهانی تیراندازی با کمان شانگهای چین برگزار و حریفان کمانداران ایران مشخص شدند.

کمانداران ایران حریفان کاپ جهانی تیراندازی با کمان شانگهای چین را شناختند

به گزارش خبرگزاری موج، مسابقات مرحله مقدماتی کامپوند کاپ جهانی تیراندازی با کمان شانگهای چین برگزار و در این رقابت ها، محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۶۹۴ در رده بیست و چهارم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف میلاد رشیدی دیگر کماندار کشورمان برود.

آرمین پاکزاد با امتیاز ۶۹۳ در رده بیست و هشتم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از قزاقستان برود.

میلاد رشیدی با امتیاز ۶۸۷ در رده چهل و یکم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف محمد صالح پالیزبان دیگر کماندار کشورمان برود.

محمد معدن‌دار با امتیاز ۶۷۹ در رده پنجاه و نهم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف حریفی از آمریکا می‌رود.

گیسا بایبوردی با امتیاز ۶۸۸ در رده پانزدهم قرار گرفت و پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی، در دور دوم باید به مصاف برنده دیدار اندونزی و کره‌جنوبی برود.

حانیه اسلامی با امتیاز ۶۶۰ در رده چهل چهارم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از اندونزی برود.

بیتا عاشق‌زاده با امتیاز ۶۵۶ در رده چهل و پنجم قرار گرفت و در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از بریتانیا برود.

تیم کامپوند مردان ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان، آرمین پاکزاد و میلاد رشیدی با امتیاز ۲۰۷۴ در رده هشتم ایستاد و پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم مالزی می‌رود.

تیم کامپوند بانوان ایران با ترکیب گیسا بایبوردی، حانیه اسلامی، بیتا عاشق‌زاده با امتیاز ۲۰۰۴ در رده دوازدهم ایستاد و در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم استونی می‌رود.

تیم میکس کامپوند ایران با ترکیب محمد صالح پالیزبان و گیسا بایبوردی با امتیاز ۱۳۸۲ در رده دهم قرار گرفت و پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه