موج
کدخبر : ۴۰۳۷۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-403797

زرد پوشان محبوب آبادانی در فصل جدید علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرده اند اما بدشانسی و درگیری این مربی با ویروس کرونا سبب شده آنها نتوانند از او در دوبازی اول بهره ببرند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ صنعت نفت امسال را با سرمربیگری علیرضا منصوریان آغاز کرده و تا کنون اصلا نتوانسته هواداران خود را راضی کند.

تیم آبادانی که فصل گذشته به همراه سید سیروس پورموسوی یکی از تیم های خوب لیگ برتر بود به مانند نفت مسجد سلیمان دیگر تیم خوزستانی با تغییرات زیادی در ترکیب خود مواجه شد و همین عاملی شد که آنها تا کنون نتوانند عملکرد قابل قبولی را از خود به جای بگذارند.

کرونا اولین بدشانسی منصوریان

علیرضا منصوریان به همراه کادرفنی همیشگی خود امسال بار سفر به آبادان بسته و می‌خواهد خاطرات خوبی را در این شهر از خود به جای بگذارد اما از اقبال بد در همین ابتدا درگیر ویروس کرونا شد و موفق نشد در دو هفته ابتدایی روی نیمکت تیمش بنشیند که به عقیده بسیاری عدم حضور او بر روی نیمکت در نتایج این تیم بی تاثیر نبوده است.

اما حالا شنیده شده است که منصوریان با برطرف شدن بیماری اش از این هفته در برابر فجر سپاسی روی نیمکت زرد پوشان خواهد نشست.

نفتی ها در دو هفته اول دو شکست را تجربه کرده اند.‌ آنها در دیدار اول در برابر ذوب آهن در آبادان مغلوب شدند و در هفته دوم نیز شکست سختی را متحمل شدند و در تبریز با سه گل بازی را به تراکتور واگذار کردند.

علیرضا منصوریان اگر می خواهد عمر سرمربیگری اش در آبادان کوتاه نباشد باید از این هفته امتیازات لازم را جمع کند چرا که هواداران متعصب آبادانی نشان داده اند که کاسه صبرشان خیلی زود لبریز می شود.

مجتبی احسانی

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها