موج
کدخبر : ۳۹۵۶۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-395662

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر این که رییس‌جمهور علاقه زیادی به کشتی دارد، گفت: من برای خدمت آمده‌ام؛ نه این که برایم در باز کنند و ریاست کنم. به

 

به گزارش خبرگزاری موج، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح کمپ تیم‌های ملی کشتی، گفت: از فدراسیون کشتی برای زحماتی که متحمل شدند تشکر می‌کنم. امروز با افتخار قطعه‌ای از پازل ورزش آبرومند میهن عزیزمان کامل‌تر شد.

او خطاب به کشتی‌گیران، گفت: اشک شوق می‌ریزیم با دیدن بخشی از زحمات شما. شب‌هایی که به‌خاطر وزن کم کردن نمی‌توانید بخوابید. وزن کم کردن‌ها و ریاضت کشیدن‌های‌تان را دیده‌ام.

سجادی با بیان این که مقابل قهرمانان زانو می‌زنیم و قدردان زحمات‌شان هستیم، گفت: آقای دکتر رییسی واقعا ورزش دوست هستند و به ورزش پهلوانی و کشتی علاقه زیادی دارند. حتما این رشته مورد تفقد رییس‌جمهور و مقام معظم رهبری است. و خبر خوش این که مدال آوران ورزش در المپیک و پارالمپیک با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: خداوکیلی ما ورزشی هستیم و صادقانه حرف می‌زنیم. من برای وزارت نیامدم بلکه برای خدمت و همکاری آمدم. من برای ریاست نیامدم و برای ریاضت آمدم. نیامدم کسی در برایم باز کند. ما از این چیزها بلد نیستیم. من آمدم خدمت‌تان کار کنم و با شما کار کنم. خدا را شاهد می‌گیرم وقتی این پیست دومیدانی را در کمپ تیم‌های ملی کشتی دیدم ذوق کردم. چند مدال ما در ثانیه‌های پایانی تکلیف‌شان معلوم شد. کشتی رشته پهلوانی، گذشت، تدبیر و تعقل است. هم‌زمان رقابت می‌کنیم و گوش‌مان هم باید به مربی باشد، اصلا کشتی عجیب و غریب است. زمانی که تمام بدن اسید لاکتیک می‌شود دیگر هیچ حرفی شنیده نمی‌شود و تازه زمانی که روی سکو می‌رویم می‌فهمیم چه اتفاقی افتاده و چه کار بزرگی انجام شده است.

وی تصریح کرد: بنده کوچک همه شما برای همکاری آمده‌ام. در بعد همگانی، تعلیم و تربیت و علمی شدن ورزش هم وظیفه داریم تا در این زمینه‌ها رشد کنیم. باید با ورزش پس از دوران کرونا به داد مردم برسیم.

سجادی با بیان این که زاکانی، شهردار تهران آمادگی خود را برای ساماندهی استقلال و پرسپولیس اعلام کرده است، گفت: او گفت شما نیایید و فقط بگویید من کجا باید بیایم. این همدلی در دولت بی‌نظیر است. باید به من کمک کنید تا بعد من هم یک ورزشی بیاید. اگر کمک نکنید معلوم نمی‌شود چه پیش بیاید. آن‌قدر اطلاعات غلط را به برخی عزیزان انتقال داده بودند که من گفتم به‌خدا سیاسی نیستم و آمده‌ام به ورزش خدمت کنم. حتی وزیر قبلی ورزش آقای سلطانی‌فر هم اعلام کرده بود آقای سجادی ورزشی است و کمکش کنید.

وزیر ورزش در پایان گفت:هر چه در بضاعت‌مان باشد به کشتی کمک می‌کنیم. یکی از منابع ما منابع مدیریتی است. اگر امثال آقای دبیر نبودند که این فضا برای کشتی مهیا نمی‌شد. امیدوارم این درایت در دوره جدید وزارت به وجود بیاید و سعی کنیم با صبر و مدیریت استراتژیک برنامه‌ها را جلو ببریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها