موج
کدخبر : ۳۸۸۹۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388963

موضوعات زیادی است که نشان می‌دهد، کریم باقری و گل محمدی با یکدیگر خوب نیستند و اختلاف نظرات زیادی دارند برای همین ممکن است کریم باقری از پرسپولیس جدا شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری موج،  سوای قهرمانی سرخپوشان، فصل برای آنها با خوبی و خوشی به پایان نرسید. 

در بازی پایانی پرسپولیس و پیکان، وقتی حامد لک با مدافعان درگیر شد، کریم باقری قصد داشت این موضوع را ختم بخیر کند اما با بی احترامی دروازه بان پر حاشیه مواجه شد!

کریم باقری به نشانه اعتراض به این موضوع در مراسم اهدای جام شرکت نکرد و داخل اتوبوس منتظر تیم نشست.

این پایان ماجرا نبود!

روز گذشته، رئیس هیئت مدیره پرسپولیس، ضیافت ناهاری در یک رستوران تدارک دیده بود. در این ضیافت نیز، کریم باقری غیبت داشت!

این موضوع مشخص می کند که قهر کریم باقری جدی است.

رابطه باقری و گل محمدی خوب نبود!

در طول فصل و با دقت به وضعیت نیمکت پرسپولیس، مشخص می شد که کریم باقری رابطه چندان خوبی با گل محمدی ندارد. وی در طول بازیها سعی می کرد کنار تدارکات تیم بنشیند تا به گل محمدی کمک کند حتی زمان شام و ناهار در اردوها، در بین اعضای کادر فنی حضور نداشت و در کنار اعضای تدارکات تیم بوده است.

ماندن باقری در پرسپولیس در هاله ای از ابهام!

موضوعات زیادی است که نشان می‌دهد، مربی و سرمربی پرسپولیس با یکدیگر خوب نیستند و اختلاف نظرات زیادی دارند برای همین ممکن است کریم باقری از پرسپولیس جدا شود.

علاوه بر تمام اینها، قرارداد باقری به پایان رسیده است و از تیم ملی نیز پیشنهاداتی دارد. به نظر می رسد خود او دوست دارد کارش را با اسکوچیچ ادامه دهد. در این بین، جعفر سمیعی، به شدت علاقه مند است که باقری در پرسپولیس ماندگار شود‌ زیرا می داند در صورت جدایی مربی پرسپولیس، کسی برای جمع کردن حواشی تیم‌ پا پیش نخواهد گذاشت. مسئله ای که مطهری و گل محمدی از آن استقبال نمی‌کنند چون این دو اصلا مشتاق شنیدن جمله حاشیه پرسپولیس توسط باقری جمع می شود، نیستند. مثل صحبت هایی که درمورد تیم پرسپولیس در رسانه ها مطرح می باشد که تیم هنوز بخاطر برانکو جام می گیرد که خیلی به دل سرمربی و دستیار پرسپولیس ننشسته است.

به هرحال به نظر می رسد عمر کار کریم باقری در پرسپولیس رو به پایان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها