موج
کدخبر : ۳۷۵۷۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375720

هفته پنجم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار فولاد و السد در چارچوب بازی های هفته پنجم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال فولاد و السد در چارچوب بازی های هفته پنجم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه 6 اردیبهشت 1400 ساعت 22:30 به مصاف هم رفتند.

* ترکیب فولاد

 محسن فروزان، موسی کولیبالی، عارف آقاسی، مهران درخشان مهر، مجتبی نجاریان، محمد آبشک، زبیر نیک نفس، آیاندا پاتوسی، فرشاد احمدزاده، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا

* ترکیب السد

مشعل برشام، پدرو کوریا، عبدالکریم حسن، طارق سلمان، محمد وعد، نام تائه هی، حسن الهیدوس، بغداد بونجاح، گیلرمه دوس سانتوس، بوئلام خوخی، سانتی کازورلا

* نیمه نخست

بازی راس ساعت با سوت داور آغاز شد.

دقیقه 10: تا این لحظه بازی با نتیجه تساوی دنبال می شود.

دقیقه 19: پاس بازیکن السد به آبشک برخورد می کند و به شکلی خطرناک از کنار دروازه فولاد به بیرون می رود.

دقیقه 26: ارسال پاتوسی به محوطه جریمه با استپ سینه زیبای احمدزاده مواجه شد که او توپ را برای انصاری کاشت و این بازیکن پس یک حرکت در عمق توپش را به تور کنار دروازه کوبید.

دقیقه 27: ارسال کازورلا از سمت راست به درون محوطه جریمه به صورت ناخواسته در 6 قدم به انصاری برخورد کرد و فروزان در حالیکه روی زمین افتاده بود، توپ را روی خط نگه داشت که بغداد بونجاح چند بار قصد داشت توپی که در دستان فروزان آرام گرفته بود را وارد دروازه کند که موفق نشد و بازی نیز برای لحظاتی به دلیل این حرکت بونجاح به درگیری کوچکی کشیده شد که داور خطای این مهاجم الجزایری را گرفت.

دقیقه 33: پاتوسی از سمت راست حرکت می کند. او وارد محوطه جریمه شده و پاس رو به بیرون می دهد که ضربه نیک نفس در این موقعیت خوب از بالای دروازه السد با اختلاف به بیرون می رود.

داور سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

* نیمه دوم

دقیقه 48: روی یک ضد حمله سریع، نام تائه هی صاحب توپ شده و وارد محوطه جریمه فولاد می شود که ضربه اش پس از برخورد با بازیکنان فولاد راهی کرنر می شود.

دقیقه 60: یک ارسال به درون محوطه جریمه فولاد قبل از الهیدوس، به حیدریه رسید و این بازیکن در حالی که با استپ سینه قصد داشت توپ را به فروزان برساند، این توپ در حال خروج از زمین و تبدیل به کرنر بود که فروزان با تلاش فراوان مانع از کرنر شدن این موقعیت شد ولی توپ از دستان او خارج شد و الهیدوس به توپ رسید و با یک پاس رو به بیرون بغداد بونجاح را صاحب توپ کرد و او در مقابل دروازه خالی قرار گرفته بود که شوت او را کولیبالی از روی خط برگرداند تا فولاد از دریافت یک گل حتمی جان سالم به در ببرد.

دقیقه 63: سانتر دقیق بازیکن السد از سمت راست ارسال می شود، نام تائه هی که بدون یارگیری است، آزادانه ضربه سر زده و دروازه فولاد را باز می کند.

دقیقه 66: ارسال خوب احمدزاده به روی دروازه به پاتوسی رسید و در حالیکه او تنها پدرو میگل را در مقابلش داشت و مدافع السد نیز تعادلش را از دست داده بود، پاتوسی این فرصت خوب را از دست داد و توپ را به آسمان کوبید.

دقیقه 70: یک ارسال به روی دروازه با خروج اشتباه مشعل برشام سنگربان السد همراه شد و ضربه سر کولیبالی با بدشانسی به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

دقیقه 80: توپ در سمت راست محوطه جریمه السد به لوسیانو پریرا می رسد. ضربه او را دروازه بان السد راهی کرنر می کند.

داور 5 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع السد به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها