موج
کدخبر : ۳۷۳۹۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373906

هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار پاختاکور و تراکتور در چارچوب بازی های هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال پاختاکور و تراکتور در چارچوب بازی های هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه 25 فروردین 1400 ساعت 19:30 در شهر گوا هند به مصاف هم رفتند.

* ترکیب پاختاکور 

کواتف، سیفیف، ایگور کریمتس، اسماعیلوف، علی جانوف، سوبیرخوجائف، اسموعیلوف، رشیدوف، دیگو چران، تورگونبف، دردیوک

* ترکیب تراکتور

محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، هادی محمدی، اکبر ایمانی، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری، میثم تیموری، میلاد فخرالدینی، اشکان دژاگه، محمد عباس زاده و پیمان بابایی

* نیمه نخست

بازی راس ساعت با سوت داور آغاز شد.

دقیقه 8: اکبر ایمانی با یک حرکت خطرناک در داخل محوطه جریمه سعی در مشایعت توپ برای عبور از خط عرضی بود اما رشیدف از پشت به اون نزدیک شده و توپ را ربود؛ موقعیت تک به تک حاصل از این اشتباه را محمدرضا اخباری با عکس العملی مناسب مهار کرد.

دقیقه 14:  دردیوک بازیکن پاختاکور  روی یک پاس عمقی بلند در پشت دفاع تراکتور در موقعیت تک به تک با دروازه تراکتور   قرار  گرفت، اما اخباری با خروج موفق خود مانع از شوت زنی بازیکن حریف شد.

دقیقه 15:  شوت زمینی دردیوک بازیکن پاختاکور  از زاویه بسته دروازه را  اخباری به خوبی دفع کرد.

دقیقه 17: سانتر زیبای رشیدف از سمت چپ را دردیوک با ضربه سر روانه دروازه تراکتور کرد که این ضربه با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20: پرتاب بلند عباس زاده را محمدی با پشت سر به تیر دوم فرستاد؛ خانزاده که در این منطقه جایگیری کرده بود، با شوت روی پا دروازه را هدف گرفت اما شوت او از دقت کافی برای گل شدن برخوردار نبود.

دقیقه 35: ضربه سر دیگو چران با پشت سر روی ارسال ایستگاهی در دهانه دروازه به زمین خورد تا مهار آن دشوار شود اما اخباری با جهشی دیدنی و یک دستی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه 1+45: شوت ناگهانی پیمان بابایی بعد از برخورد به کاپیتان تیم پاختاکور تغییر مسیر داد تا کواتف را برای مهار آن با مشکل مواجه کند؛ دروازه بان پاختاکور اما با توجه به شدت پایین ضربه آن را در اختیار گرفت.

در نهایت نیمه اول این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. 

* نیمه دوم

دقیقه 52: شوت پیمان بابایی در داخل محوطه جریمه به دست اسماعیل اف برخورد کرد که داور آن را پنالتی اعلام کرد. پشت این ضربه اشکان دژاگه ایستاد و به راحتی توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل کرد.

دقیقه 56: محمد عباس زاده با پیمودن یک مسیر 30 متری با دروازه بان تک به تک شد؛ شوت روی پای او در حالی که دروازه بان کاملا تسلیم شده بود در سه کنج دروازه پاختاکور چای گرفت.

دقیقه 69: چران با یک حرکت در عرض دیگر روی خط محوطه جریمه، خود را در موقعیت شوت زنی قرار داد؛ او در بهترین زمان ممکن به توپ ضربه زد و شوت کات دارش به زیبایی در گوشه دروازه تراکتور جای گرفت.

دقیقه 73: یولداشف روی دفع ناقص اخباری، با شوت روی پا دروازه تراکتور را هدف گرفت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 75: یک شلیک سنگین و کات دار از پشت محوطه جریمه توسط موخیدینف، جای عکس العمل را برای اخباری باقی نگذاشت و دروازه تراکتور برای بار دوم باز شد.

دقیقه 82؛ روی تعلل عجیب  مدافعان تراکتور، اریکنیف در موقعت تک به تک با اخباری قرار گرفت و دروازه تراکتور را باز کرد.

دقیقه 85: یک فرار دیدنی از عباس زاده و عبور از تله آفساید پاختاکوری ها، او را در موقعیت تک به تک قرار داد اما مدافع حریف، با یک خطای شدید مهاجم تراکتور را سرنگون کرد. داور این صحنه را پنالتی تشخیص داد. خود عباس زاده پشت توپ ایستاد و آن را به گل سوم تیمش تبدیل کرد.

دقیقه 90: محمد قادری از سمت راست وارد محوطه جریمه شد؛ شوت او از محوطه جریمه از دقت کافی برای ورود به دروازه برخوردار نبود.

دقیقه 1+90: شوت چران از پشت محوطه جریمه را اخباری با عکس العملی دیدنی راهی کرنر کرد.

داور 4 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی سه بر سه به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها