موج
کدخبر : ۳۷۲۷۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372715

عزیزی خادم:

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اراده ما قوی و مستحکم است و در همین راستا قدم بر خواهیم داشت. فدراسیون فوتبال بستر لازم برای نگاه آکادمیک و روند برنامه ریزی ایجاد خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، مراسم معارفه علیرضا امامی فر، رئیس مرکز ملی فوتبال صبح امروز با حضور شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون، میرشاد ماجدی و طهمورث حیدری اعضای هیئت رئیسه، سعید قاسمی معاون و اعضای حاضر در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد

در این مراسم شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: علی رغم محدودیت‌ها و مشکلاتی که وجود دارد، در کنار هم فعالیت‌های بزرگی را انجام خواهیم داد. نگاهمان توسعه محور بوده و با پیشبرد اهداف خود فصل نوینی در برنامه ریزی جدید فدراسیون فوتبال، حکم فرما خواهد شد.

وی ادامه داد: اراده ما قوی و مستحکم است و در همین راستا قدم بر خواهیم داشت. فدراسیون فوتبال بستر لازم برای نگاه آکادمیک و روند برنامه ریزی ایجاد خواهد کرد. نگاه ما شایسته سالاری بوده و با تغییرات، درصدد آن هستیم که با اجرای برنامه‌های خود با نگاه اقتصادی فوتبال و تغییراتی که رخ می‌دهند، به سمت آکادمیک بودن و کارآمد شدن بیش از پیش، پیش رویم. فضای ما و نگاهمان چیزی است که به آن اعتقاد داریم و تمام سعی ما بر این است که با عدالت پیش رویم و از صیانت فدراسیون فوتبال دفاع و حمایت خواهیم کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال برای ما در بخش توسعه فوتبال و آکادمیک بسیار مهم و حائز اهمیت است و امیدوارم که شاهد رشد بیش از پیش در این قسمت باشیم. درب فدراسیون فوتبال به روی همه باز است و برای توسعه با برنامه ریزی پیش خواهیم رفت.

همگام با سیاست‌های فدراسیون فوتبال برنامه‌های فوتبال را پیش بردیم

در ادامه سعید قاسمی، معاون مرکز ملی فوتبال گفت: تمام تلاش من به همراه همکارانم بر این بوده تا روند رو به رشدی را در این کمپ داشته باشیم. همگام با سیاست‌های فدراسیون فوتبال برنامه‌های خود را پیش می‌بریم و امیدوارم شاهد اتفاقات خوب باشیم.

اهداف فدراسیون دانش بنیان است

علیرضا امامی فر، رئیس جدید مرکز ملی فوتبال در ادامه این مراسم گفت: ابتدا از عزیزی خادم به خاطر بینشی که داشته تشکر می‌کنم. در جلسه‌ای که با او برگزار کردم در خصوص موارد مختلفی به بحث و بررسی پرداخته و متوجه شدم اهداف او دانش بنیان بوده و به علم توجه می‌شود و به دنبال توسعه و پیشبرد فوتبال کشور است. بر همین اساس تاخیر نکرده و پاسخ مثبت به این پیشنهاد دادم. چندین سال منتظر چنین دیدگاهی بودم. سعی می کنم با تمام وجودم در این کار انرژی بگذارم. من به کار گروهی اعتقاد دارم و در همین راستا برنامه هایم را پیش می‌برم.

وی ادامه داد: این که نفرات فوتبالی و تحصیل‌کرده در این دوره و دوره‌های قبل حضور داشته و دارند، باعث خوشحالی است و امیدوارم در کنار یکدیگر برنامه‌های خود را توسعه داده و خدمتی را هر چند کوچک برای فوتبال ایران انجام دهم. نکته‌ بسیار حائز اهمیت این است که در هر جایی کار کنیم و مسئولیتی که داشته باشیم، اگر کار خود را با نیت و صداقت در راه فوتبال پیش ببریم این چرخه فوتبال به درستی می‌چرخد و شاهد موفقیت خواهیم بود.

با تعامل، همکاری و برنامه‌های راهبردی برای موفقیت فوتبال پیش می‌رویم

در ادامه میرشاد ماجدی گفت: امامی فر هم دوره و هم بازی من بوده و باعث افتخار است که فوتبالی‌ها کنار هم هستیم. او فرد فوتبالی است و معضلات و شرایط اماکن ورزشی را بسیار خوب می داند. بنای مرکز ملی فوتبال به دوش همکاران حاضر در این مرکز که متعهد و با تجربه هستند، تاکنون پیش رفته و از امامی فر می خواهم با صبر و همت بالا، با تعامل و همکاری و برنامه‌های راهبردی پیش رود و در نهایت شاهد حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها