موج
کدخبر : ۳۷۰۰۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370038

فدراسیون تکواندو برنامه اردوی آماده سازی تیم ملی را در سال جدید اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اردوی تیم‌ های ملی تکواندو و پاراتکواندو مردان و زنان در سال ۱۳۹۹ به پایان می‌رسد. تیم ملی تکواندو بانوان که با ترکیب مهلا مؤمن زاده، غزل سلطانی، ناهید کیانی، کوثر اساسه، پریسا جوادی، یلدا ولی نژاد، ملیکا میرحسینی و زهرا پوراسماعیل در تورنمنت بین المللی ترکیه شرکت کرده بود بلافاصله پس از بازگشت از این رویداد، امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) اردوی خود را به پایان رساند و از ۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ مرحله جدید تمرینات خود را آغاز می‌کند.

هدایت این نفرات برعهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و فاطمه صفرپور و ریحانه فولادی به عنوان مربیان است.

همچنین مرحله پایانی تمرینات دو ملی پوش المپیکی پاراتکواندو در سال ۱۳۹۹ که به میزبانی جزیره کیش در حال برگزاری بود، امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) به اتمام رسید.

مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی دو ملی پوش پاراتکواندو کشورمان هستند که موفق به کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک توکیو شده‌اند و تمرینات خود را زیر نظر پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی پیگیری می‌کنند.

تمرینات تیم ملی پاراتکواندو بانوان با ترکیب رایحه شهاب، فاطمه دودانگه، رزا ابراهیمی و مریم عبدالله پور امروز (یکشنبه - ۲۴ اسفندماه) به پایان می‌رسد و مرحله جدید تمرینات از ۷ فروردین ماه آغاز می‌شود.

تیم ملی تکواندو مردان کشورمان نیز که به منظور حضور در تورنمنت و اردوی مشترک با تکواندوکاران بلغارستان در این کشور به سر می‌برد، روز چهارشنبه - ۲۷ اسفندماه به ایران باز می‌گردد که هوگوپوشان به استراحتی چند روزه می‌روند و ۷ فروردین ماه مرحله جدید تمرینات خود را آغاز می‌کنند. آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سجاد مردانی، سروش احمدی، حسین لطفی، امیرمحمد بخشی و مهران برخورداری نفرات حاضر در اردوی تیم ملی هستند.

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها