موج
کدخبر : ۳۶۴۱۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364130

فریبرز محمود زاده:

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: مدیران باشگاه پرسپولیس نیز پیگیر پرداخت مطالبات بودیمیر هستند؛ اما اگر مطالبات او پرداخت نشوند، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیسی‌ها بسته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، فریبرز محمود زاده، رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره تطابق نداشتن قرارداد‌های بازیکنان با چیزی که در سازمان لیگ فوتبال ثبت می‌شود، عنوان کرد: این مسئله در گذشته بسیار بیشتر بوده است؛ اما در حال حاضر این قرارداد‌های کاذب بسیار کمتر شده اند. یک نکته وجود دارد و آن این است که نهاد حقوقی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به عنوان یک نهاد نظارتی، تنها باید در متون قراردادی که خلاف قرارداد‌های بین المللی است، دخالت کنند؛ در غیر این صورت ما حق دخالت در قرارداد‌های تیم‌ها را نداریم.

او ادامه داد: چرا این قرارداد‌های دروغین کمتر شده اند؟! به این دلیل که بازیکنان پذیرفته اند که اگر با باشگاه به مشکل بر بخورند؛ آن قراردادی که در کمیته تعیین وضعیت بررسی می‌شود؛ سند و قراردادی است که به سازمان لیگ ارائه شده است.

محمود زاده گفت: تا زمانی که در باشگاه‌های ما، آن صداقتی که برای فوتبال لازم است نباشد، این مشکلات ادامه دارند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره آپشن‌های عجیب بعضی از بازیکنان فوتبال در قراردادهایشان، عنوان کرد: باز هم می‌گویم که این موضوعات به درون باشگاه‌ها باز می‌گردند. وقتی تیمی برای هر گل و یا پاس گل، رقمی را به عنوان پاداش تعیین می کند؛ شاید در کار تیمی و گروهی تیم خودشان مسئله و مشکل درست کند و در نهایت به ضرر باشگاه تمام ‌شود.

محمود زاده در ارتباط با پرونده بودیمیر و محرومیت احتمالی باشگاه پرسپولیس گفت: فیفا در این گونه مسائل با هیچ باشگاهی شوخی ندارد و اگر در آن بازه زمانی که برای باشگاه تعیین کرده است؛ پرداخت مطالبات بازیکن انجام نشود، بدون شک پنجره نقل و انتقالاتی آن‌ها بسته خواهد شد.

او ادامه داد: مدیران باشگاه پرسپولیس نیز پیگیر پرداخت مطالبات بودیمیر هستند؛ اما اگر مطالبات او پرداخت نشوند، پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیسی‌ها بسته می‌شود.

او درباره قانون منع جذب بازیکنان و مربیان خارجی در لیگ برتر کشورمان عنوان کرد: هیچ قانونی زمانی که اعمال می‌شود، نمی‌تواند کامل باشد؛ اما باید بپذیریم که این قانون در جهت منافع ملی ما بوده است.

او ادامه داد: ما در این فصل می‌توانستیم ۶۴ بازیکن خارجی جذب کنیم و احتمال داشت ۶۴ پرونده جدید برای ما در فیفا باز شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها