موج
کدخبر : ۳۶۲۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362707

جلسه هم اندیشی کمیته‌های انستیتو کشتی صبح دیروز (سه شنبه) با حضور علیرضا دبیر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، جلسه هم اندیشی کمیته‌های انستیتو کشتی با حضور نمایندگان کمیته‌های مختلف انستیتو و همچنین رئیس و دبیر فدراسیون برگزار شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون در این جلسه گفت: با توجه به رویکرد جدید فدراسیون تیم مدرسین انستیتو باید استان به استان حضور یابند و دیگر کار آموزش مانند قبل نباشد که نفرات از شهرستان‌ها به تهران بیایند یا چند استان در یک استان جمع شوند و فدراسیون کشتی مقرر کرده است تا مدرسین انستیتو کشتی در مراکز استان‌ها حضور پیدا کند.

وی ادامه داد: آموزش‌ها باید یکسان و همسان سازی شود و این طرح به صورت یکپارچه در کل کشور به اجرا درآید و دو موضوع برای ما مهم است یک همراهی و پویا بودن رؤسای هیأت‌های کشتی و دو اینکه نسبت به دانش افزایی مربیان، پرورش و بروز کردن آنها اقدام اساسی شود.

کامبیز مرادی رئیس انستیتو کشتی نیز در مورد این جلسه گفت: نشست هم اندیشی و هماهنگی کمیته‌های تخصصی انستیتو بین المللی کشتی با حضور جمعی از رؤسا، دبیرها و اعضای کمیته‌ها، شامل کمیته‌های استعدادیابی، کمیته آنالیز، کمیته تغذیه، کمیته روانشناسی، کمیته پژوهش و سایر کمیته‌ها انجام شد.

وی ادامه داد: جمعی از پیشکسوتان، مربیان و محمدحسن محبی و علیرضا رضایی از قهرمانان جهان و المپیک به عنوان مهمان ویژه در این جلسه حضور داشتند و این نفرات نقطه نظرات خود را ارائه دادند و بنده نیز برنامه‌های اصلی و چشم انداز و کلیات برنامه‌ها و اهداف انستیتو و سیاست‌های فدراسیون کشتی را ارائه دادم.

مرادی تصریح کرد: در این نشست صمیمی در مورد موضوعات ارائه شده بحث و اظهار نظر شد و به امید خدا در جلسات بعدی با حضور کمیته‌های تخصصی و بررسی برنامه‌ها به صورت تخصصی به جمع بندی خواهیم رسید و پس از آن کار را آغاز خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها