موج
کدخبر : ۳۵۶۷۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356746

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره لغو مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره لغو مسابقه تیم فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران اظهار کرد: دلیل لغو این مسابقه به علت چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی نبود. ما فقط به دلیل کمک به فوتبال ملی و کاهش احتمال ابتلای بازیکنان پرسپولیس به ویروس کرونا این مسابقه را لغو کردیم.

او گفت: به دلیل کاهش ریسک ابتلای  بازیکنان باشگاه پرسپولیس به کرونا و با توجه به شیوه نامه های سخت گیرانه قطر تصمیم گرفتیم  که این بازی را به زمان دیگری موکول کنیم.

مهدی درباره لغو احتمالی بازی ۲ تیم فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن در هفته ششم لیگ برتر با توجه به شرایط تیم ذوب آهن عنوان کرد: قرار است امروز یا فردا تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان باشگاه ذوب آهن در ایفمارک تست کرونا بدهند. نتیجه این تست ها مشخص می کند که این بازی لغو می شود یا خیر.

سهیل مهدی درباره فیلم‌هایی که در هفته‌های اخیر از نیمکت‌های تیم‌ها گرفته شده است عنوان کرد: به طور کلی استفاده از وسایل ارتباط جمعی مثل تلفن همراه روی نیمکت ممنوع است و ما با افرادی که از نیمکت‌ها فیم برداری می کنند برخورد خواهیم کرد. انتشار فیلم پایان بازی تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد کار بسیار نادرست و ناپسندی بود.

او ادامه داد: اگر واقعا آن شخصی که این فیم را منتشر کرده بود نیت جلوگیری از بی اخلاقی‌ها در فوتبال را داشت می‌توانست محرمانه این فیلم را به ارکان قضایی بدهد و با آن حرکت برخورد می‌شد. انتشار این فیلم باعث ایجاد فضای مسموم بین استقلال - فولاد و تمام ورزش کشورمان شد.

رئیس کمیته مسابقات درباره انتقادات رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن بعد از بازی این تیم مقابل شهر خودرو درباره راستی آزمایی افراد کرونایی این تیم گفت: بنابر شیوه نامه‌هایی که تعیین شده است قبل از مسابقات از پزشک تیم‌ها می‌خواهیم که آزمایش‌های مربوط به این ویروس را گرفته و نتیجه را برای ما ارسال کنند. البته وقتی شرایط غیر عادی رخ می دهد و تعداد کرونایی های یک تیم بیش از حد معمول است آن وقت سازمان لیگ ورود می کند.

مهدی درباره حاشیه‌های ایجاد شده در نیمکت‌های تیم‌های لیگ برتری عنوان کرد: متاسفانه در شرایط فعلی اعضای تیم‌ها این حاشیه‌ها را ایجاد می‌کنند. متاسفانه ایجاد حاشیه برای بعضی از تیم‌ها یک راه حل برای ایجاد فشار روی تیم‌های داوری است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها