موج
کدخبر : ۳۵۳۹۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353967

مهدیخانی:

مهاجم جدید تیم پرسپولیس گفت: می‌دانم ما 40 تا 50 میلیون هوادار داریم. این یعنی هر هفته این تعداد هوادار نگاه‌شان روی ماست و انتظار دارند بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. ضمن اینکه گل‌محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی مهدیخانی پس از عقد قرارداد دو ساله با تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر با پرسپولیس قرارداد بستم و امیدوارم سال خوبی را سپری کرده و قهرمانی‌های متعددی در این تیم کسب و انتظارات را برآورده کنم.

وی در مورد اینکه سابقه کار با یحیی گل‌محمدی در شهر خودرو را دارد، تصریح کرد: جا دارد از گل‌محمدی بابت اعتمادش تشکر کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا جواب اعتماد او را در زمین بدهم. من می‌دانم که پرسپولیس پُر هوادارترین تیم آسیاست و باید بیشتر از قبل تلاش کنم و تمرکز داشته باشم تا بتوانم جواب اعتماد گل‌محمدی، هواداران و باشگاه را بدهم.

مهاجم جدید تیم پرسپولیس درباره اینکه انتظارات در پرسپولیس بالاست، عنوان کرد: می‌دانم ما 40 تا 50 میلیون هوادار داریم. این یعنی هر هفته این تعداد هوادار نگاه‌شان روی ماست و انتظار دارند بهترین باشیم. من هم تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم. ضمن اینکه گل‌محمدی هم توقع بالایی از بازیکنان دارد.

مهدی‌خانی در پایان یادآور شد: خیلی خوشحالم به باشگاهی آمدم که از بچگی آرزوی آن را داشتم. نه تنها آرزو داشتم که روزی پیراهن پرسپولیس را بپوشم، بلکه به‌عنوان هوادار خیلی وقت‌ها به استادیوم می‌رفتم و این تیم را تشویق می‌کردم. از هواداران می‌خواهم ما را حمایت کنند تا به امید خدا قهرمانی آسیا را به دست بیاوریم و برای پنجمین سال نیز قهرمان ایران شویم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها