موج
کدخبر : ۳۵۲۹۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352911

اسکوچیچ:

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:همیشه تیم ملی بوسنی، بازیکنانی در تراز اول داشت. آرزو می‌کنم تیم ملی بوسنی در تمام بازی‌های پیش رو جزو مقابل ایران پیروز شوند.

به گزارش خبرگزاری موج، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با سایت اسپورت بوسنی گفت: ایرانی ها بسیار مهمان نواز هستند. چون سرمربی تیم ملی ایران هستم این حرف را نمی زنم. واقعا ایرانی ها مردمان دوست داشتنی هستند. تیم ملی فوتبال ایران در کنار ژاپن بهترین تیم‌های آسیا است و این ادعای من را رده بندی فیفا تایید می‌کند. فوتبال ایران هر سال پیشرفت می‌کند و باعث افتخارم است که هدایت این تیم را برعهده دارم.

او افزود: از چندین دهه گذشته باشگاه رییکا مدرسه فوتبال مشهوری داشته است. جام قهرمانی «Kvarnerska rivijera» یکی از مشهورترین جام‌های اروپاست. من هم پرورش یافته مدرسه فوتبال رییکا هستم. وقتی پنالتی به من می‌دادند، دقیق می‌زدم. رییکا در آن زمان بازیکنان خوب زیادی داشت. من از دامیر دسنیکا خیلی خوشم می‌آمد و بازیکنی در سطح جهانی بود.

اسکوچیچ درباره حضورش در لیگ اسپانیا بیان کرد: من در آن زمان به عنوان اولین بازیکن کرواسی بودم که به لیگ اسپانیا رفتم و به لاس پالماس ملحق شدم. اگرچه فصل خوبی را پشت سرگذاشتیم، اما در نهایت در پایان فصل به دسته پایین تر سقوط کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد آغاز کار مربیگری اش با رییکا گفت: در ابتدا با الویس سکوریا کار مربیگری را آغاز کردم. در ادامه در کشور‌های کویت، ایران، عربستان، کرواسی و اسلوونی مربیگری کردم. من در ابتدای مربیگری ام فلسفه "ایویتسا اوسیم" اسطوره یوگسلاوی را دنبال کردم.

اسکوچیچ در خصوص تجربه رویارویی با تیم ملی بوسنی گفت: ورزشگاه زیبایی در "زنیتشا" وجود داشت. همچنین دیگر ورزشگاه‌های کشور بوسنی زیبا بودند. بازی جام سلوبودا را یادم می‌آید. من در آن زمان در شهر "سراییوو" بازی بسکتبال تیم ملی بوسنی را تماشا کردم و در آنجا کباب خوردم.

سرمربی تیم ملی در پایان تصریح کرد: در ابتدا از فدراسیون فوتبال بوسنی به خاطر تدارک این بازی تشکر می‌کنم. نیاز به صحبت درباره ادین ژکو و میرالم پیانیچ نیست، چون بازیکنانی جهانی هستند. همیشه تیم ملی بوسنی، بازیکنانی در تراز اول داشت. آرزو می‌کنم تیم ملی بوسنی در تمام بازی‌های پیش رو جزو مقابل ایران پیروز شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها