موج
کدخبر : ۳۵۱۷۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351752

وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای جسارت به ساحت مقدس رسول الله (ص) و اهانت به مقدسات اسلام و مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای جسارت به ساحت مقدس رسول الله (ص) و اهانت به مقدسات اسلام و مسلمانان را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

جسارت به ساحت آسمانی حضرت محمد (ص)، توهین به والاترین مقدسات مسلمانان و اهانت به احساسات میلیون‌ها مسلمان حاصل نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که دولتمردان فرانسوی بدان افتخار می‌کنند این در حالی است که این رفتار شبیه‌ترین شکل به جوامع غیرانسانی است.

جای بسی تاسف است که چنین رفتار‌هایی به بهانه آزادی بیان انجام می‌شود خود بزرگترین ظلم و خدشه به آزادی بیان است و بی تردید انسان‌ها آزاده و غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد جریان‌های باطل انسان ستیز و ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی‌ها را عادی‌سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن حق شود.

وزارت ورزش و جوانان ضمن ابراز خشم از اقدامات دامنه دار رسانه‌های مغرض در توهین به ساحت مقدس پیامبر نور و مهربانی، جانب داری از این رویداد شوم را محکوم می‌کند و بار دیگر بر لزوم احترام به مقدسات تمامی ادیان و ارزش‌های اصیل همه فرهنگ‌ها و تداوم گفتمان سازنده و استمرار تعامل خیرخواهانه میان پیروان همه ادیان و اهالی همه فرهنگ‌ها تاکید می‌ورزد."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها