موج
کدخبر : ۳۴۹۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349350

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: برای سال آینده این نگرانی را داریم که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به چه شکلی قرار است برگزار شود و چه شرایطی خواهد داشت. تغییرات فیفادی‌ها مشخص شده است، اما اگر بازهم تغییر کند برنامه ریزی های ما با مشکل مواجه خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: این واقعیت را باید بپذیریم که ما با اطلاعات کامل تصمیم گیری نمی‌کنیم. بهترین تصمیمات را در یک شرایط با ثبات می‌توان گرفت. فصل گذشته دیدید که به شکل ناگهانی فیفادی‌ها تغییر کرد و به همین علت توانستیم فینال جام حذفی را برگزار کنیم و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد برگزاری فینال محال بود.

او در مورد تغییرات زمان فیفادی و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: برای سال آینده این نگرانی را داریم که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به چه شکلی قرار است برگزار شود و چه شرایطی خواهد داشت. تغییرات فیفادی‌ها مشخص شده است، اما اگر بازهم تغییر کند برنامه ریزی های ما با مشکل مواجه خواهد شد.

* اطلاعات مناسبی برای دیدن افق نهایی نداریم

مهدی ادامه داد: علاوه بر این موارد موضوع سلامت و بهداشت با توجه به شرایط موجود مورد بحث است. اگر بازهم آلودگی هوا داشته باشیم برنامه های ما تحت الشعاع قرار می‌گیرد. اطلاعات مناسبی برای دیدن افق نهایی نداریم. سعی کرده ایم به شکل کلی برنامه ریزی کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: ما باید توانایی این را داشته باشیم که اگر در برنامه ‎‌ریزی با چالش رو به رو شدیم مدل برنامه را تغییر دهیم و به همین علت به شکل مقطعی برنامه ریزی می کنیم. با توجه به شرایطی که در کشورمان وجود دارد لیگ برتر فوتبال را دهم آبان ماه آغاز خواهیم کرد.

او در مورد تضعیف تیم‌ها در زمانی که باید تقویت شوند گفت: درست در زمانی که تیم‌های کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان حضور دارند و باید تقویت شوند به سمت تضعیف شدن آن‌ها حرکت می‌کنیم. به عنوان مثال تیم پرسپولیس که این روز‌ها شرایط خوبی ندارد.

* اهداف باشگاه ‌ها تیتر روزنامه‌ ها است

مهدی ادامه داد: تمام این موضوعات در رسانه‌ها رصد می‌شود. من تا به حال ندیده ام مربی و مدیر تیم کاشیما به این اندازه مصاحبه کنند. باشگاه‌های ما درگیر مصاحبه‌ای روزمره هستند. اهداف باشگاه‌ها تیتر روزنامه‌ها است. حتی شخصی که از باشگاه خارج شده است در مورد نفر جدید صحبت می‌کند. هر سال ما منتظر هستیم تا اسناد باشگاه‌ها در فضای مجازی منتشر شود. دنیا از این اتفاقات بر علیه خودمان استفاده می‌کند. به عنوان مثال اتفاقی که برای تیم پرسپولیس بعد از رسیدن به فینال آسیا رخ داد. این موضوع به فوتبال ما لطمه می‌زند. اینکه یک تیم از کشور ما جزو ۴ تیم برتر آسیا باشد اتفاقی نیست و حق فوتبال ما است. متاسفانه ما آنقدر اهداف را کوچک کرده ایم که به شکل یک اتفاق غیر ممکن به این موضوع نگاه می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها