موج
کدخبر : ۳۴۶۴۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346441

گل محمدی:

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی کردن مقابل الدحیل برای ما خیلی سخت است و با توجه به نتاجی که در بازی با التعاون گرفته ایم، امیدواری و انگیزه زیادی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج،  یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با الدحیل قطر گفت: هر بازی دشواری خاص خودش را دارد و الدحیل هم یکی از مدعیان صعود از گروه و قهرمانی آسیا است.

او افزود: الدحیل تیمی با امکانات فوق العاده و بازیکنان خیلی خوبی است. بازی کردن مقابل الدحیل برای ما خیلی سخت است و با توجه به نتاجی که در بازی با التعاون گرفته ایم، امیدواری و انگیزه زیادی داریم.

گل محمدی ادامه داد: بازی به بازی حساسیت بیشتر می ‌شود و در گروه ما تمام تیم‌ ها مدعی صعود هستند و شانس دارند. این موضوع جذابیت بازی ‌ها را بیشتر کرده و تا روز آخر مشخص نیست کدام تیم می‌تواند از این گروه صعود کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به فشردگی مسابقات سعی کردیم برای ریکاوری بازیکنان خیلی وقت بگذاریم. امیدوارم بازیکنان مانند بازی قبلی از لحاظ بدنی شرایط خوبی داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس توضیح داد: در ۲ بازی قبلی موقعیت‌های خوبی در جریان بازی و از روی ضربات ایستگاهی داشتیم که البته در زدن ضربات آخر مقداری بی دقت بودیم و در غیر این صورت می‌توانستیم با گل‌های بیشتری بازی را ببریم. خودم علاقه دارم در بحث مالکیت و جریان بازی گل بزنیم، اما به هر صورت ضربات ایستگاهی یکی از فاکتور‌های مهم برای گلزنی است و روی این موضوع هم تمرکز داریم.

گل محمدی درباره تفاوت رقابت‌های لیگ قهرمانان قبل و بعد از کرونا گفت: ما در دو بازی‌ که قبل از کرونا با الدحیل و شارجه انجام دادیم، شرایط خوبی داشته و بازی‌های خوبی انجام دادیم، اما متاسفانه با توجه به شیوع این بیماری سه ماه بازیکنان مان در قرنطینه و دور از تمرین بودند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: با بازیکنان جدیدی وارد مسابقات شدیم. طولانی بودن مدت برگزاری مسابقات خستگی و رخوت را در بازیکنان ایجاد کرده است. تیم ما نزدیک به ۱۶ ماه است تمرین می‌کند و مسابقه می‌دهد و این موضوع کار را برای بازیکنان سخت کرده است. البته می‌دانم تمام تیم‌ها همین شرایط را داشتند.

وی افزود: ذهنیت بزرگ بازیکنان خیلی به ما کمک کرد و آن ‌ها هیچ وقت از بازی کردن و بردن خسته نمی‌شوند و هدف بزرگی به نام شاد کردن هواداران را دنبال می‌کنند و می‌خواهند بخش زیادی از مشکلات شان را حل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها