موج
کدخبر : ۳۴۵۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345789

گل محمدی:

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد:‌ بازی با التعاون حساسیت فراوانی برای پرسپولیس دارد و سرنوشت ساز است. آنها عملکرد خوبی در دو دیدار قبلی داشته اند و این بازی مثل فینال است.

به گزارش خبرگزاری موج، یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با التعاون عربستان گفت: انگیزه زیادی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا داریم. با وجود اینکه در گروه سختی هستیم دنبال نتایج خوب برای صعود هستیم.

سرمربی پرسپولیس افزود: اقدام فدراسیون فوتبال قطر برای شروع دوباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قابل تحسین است و کنفدراسیون فوتبال آسیا با تلاش بسیار زیاد موفق شد این مسابقات را مجددا از سر بگیرد.

وی تاکید کرد:‌ بازی با التعاون حساسیت فراوانی برای پرسپولیس دارد و سرنوشت ساز است. آنها عملکرد خوبی در دو دیدار قبلی داشته اند و این بازی مثل فینال است. البته تمام رقیبان ما در مرحله گروهی بسیار قوی هستند و باید با انگیزه بالایی که داریم بازی کنیم.

گل محمدی درباره عدم حضور تماشاگران در بازی های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: همه می دانید پرسپولیس هواداران بسیاری  دارد. آنها عاشق حضور در این رقابت‌ها هستند ولی کرونا مانع شده است. به هر حال انرژی و حضور آنها همیشه همراه ماست و انگیزه می دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به اینکه شرایط این تیم پس از جدایی علی علیپور و مهدی ترابی چگونه است، گفت: ما این بازیکنان را از دست دادیم ولی چند بازیکن خوب خریدیم که عاشق تیم هستند و مثل همه بازیکنان برای سربلندی پرسپولیس می‌جنگند. البته ما زمان کافی برای هماهنگی نداشتیم، ولی می‌دانم که بازیکنان جدید روحیه بزرگی دارند تا در پرسپولیس موفق باشند.

گل محمدی در پایان خاطرنشان کرد: در این چند روز تمرینات خیلی خوبی داشتیم و به شخصه خیلی به این بازی‌ها امیدوارم. قطعاً چیزی که برای من اهمیت دارد این است که بازیکنانم با تمام وجود برای گرفتن سه امتیاز تلاش می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها