موج
کدخبر : ۳۴۵۵۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345590

داورزنی:

رئیس فدراسیون والیبال در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: درصدد هستیم یک مربی درجه اول دنیا را انتخاب کنیم و مذاکراتی هم صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال درباره آغاز مسابقات لیگ برتر بیان کرد: فدراسیون تمایل داشت مسابقات با حضور ۱۴ تیم برگزار شود، اما به دلیل درخواست‌های زیادی که داشتیم لیگ را با ۱۵ تیم آغاز کردیم.

او افزود: البته برخی از اهالی والیبال انتظار داشتند که این مسابقات را در دو گروه برگزار کنیم، اما فدراسیون تصمیم گرفت که مسابقات در یک گروه برگزار شود.

رئیس فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: والیبال در دنیا متوقف نشده و ما هم نمی‌توانیم متوقف شویم. باید فعالیت داشته باشیم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی از این مرحله عبور کنیم.

داورزنی در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: درصدد هستیم یک مربی درجه اول دنیا را انتخاب کنیم و مذاکراتی هم صورت گرفته است.

وی در پایان گفت: از بین ۱۵ تا ۱۶ گزینه‌ای که مد نظر داشتیم ۵ نفر را انتخاب کردیم که با آن‌ها مذاکره صورت گرفته است. در پایان این مرحله از مذاکرات سه نفر را انتخاب خواهیم کرد تا بتوانیم در جلسه دیگری شرایط را بررسی و انتخاب نهایی را از بین این سه گزینه داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها