موج
کدخبر : ۳۴۵۰۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345003

احمد سعادتمند:

مدیرعامل استقلال گفت: ما هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه ، درباره کمپ مرحوم ناصر حجازی، اظهار داشت: امروز خوشحالم که می‌توانم این خبر خوب را به هواداران عزیز بدهم که بعد از سه ماه تلاش شبانه‌روزی توسط همکارانم در باشگاه استقلال و ارگان‌های مرتبط، سند تک برگی کمپ مرحوم حجازی به نام باشگاه استقلال صادر و این مجموعه رسما متعلق به استقلال شد.

وی در خصوص انتصاب نصرالله عبداللهی به سمت سرپرستی استقلال هم گفت: باید از زحمات سعید رمضانی تشکر کنم که در این مدت بسیار زحمت کشید، ولی به دلیل فشار کار و بیماری ترجیح داد تا کنار برود و من هم بعد از جمع بندی نهایی به این نتیجه رسیدم که  عبداللهی از پیشکسوتان دلسوز و خوشنام استقلال، بهترین گزینه برای این سمت  است و امیدوارم که در کار خود موفق باشد.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت نقل و انتقالاتی تیمش هم گفت: طبیعتا تا زمانی که چیزی رسما امضا نشود نباید اعلام شود. ولی این را خدمت هواداران عزیزمان می‌گویم که نگران نباشند و ما هم در حوزه تمدیدی‌ها و هم در خصوص جذب بازیکنان جدید در مراحل بسیار خوبی هستیم و به زودی دل هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها