موج
کدخبر : ۳۴۳۱۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343139

داورزنی:

رئیس فدراسیون والیبال گفت: هم اکنون تیم ملی والیبال ایران در تراز جهانی جز ۸ تیم برتر جهان است و با قهرمانی تیم‌های نوجوانان و جوانان کشورمان در جهان، ایران به‌عنوان یکی از قطب‌های والیبال جهان معرفی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی در مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان بوشهر که امروز (دوشنبه) در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، گفت: زیرساخت ورزشی کشور در چند سال اخیر رشد چشمیگری داشته و استان بوشهر نیز پیشرفت محسوسی در ساخت فضاهای ورزشی داشته است که قابل مقایسه با سال‌های پیش نیست.

رئیس فدراسیون والیبال تصریح کرد: با توجه به زیرساخت مناسب استان بوشهر، فدراسیون والیبال این آمادگی را دارد که شرایط میزبانی تور ساحلی دو ستاره جهانی را برای این استان فراهم کند.

وی با اشاره به روند استعدادیابی والیبال در سال‌های اخیر، گفت: بیش از ۱۲ هزار والیبالیست در کشور استعدادیابی و غربال‌گری شدند که برترین‌ها جذب تیم‌های نوجوانان و جوانان شده‌اند. به همین دلیل در تمام رده‌های تیم ملی از همه قومیت‌ها و سراسر کشور بازیکن حضور دارد و فضای رقابت برای همه استان‌ها برای حضور در تیم ملی فراهم شده است.

رئیس فدراسیون والیبال یادآور شد که هم اکنون تیم ملی والیبال ایران در تراز جهانی جز ۸ تیم برتر جهان است و با قهرمانی تیم‌های نوجوانان و جوانان کشورمان در جهان، ایران به‌عنوان یکی از قطب‌های والیبال جهان معرفی شده است. باعث افتخار است که امروز بازیکنان ایرانی در لیگ‌های معتبر والیبال جهان بازی می‌کنند.

داورزنی در ادامه با اشاره به جذابیت‌های والیبال به اسنووالی (والیبال برفی) اشاره کرد و افزود: برخی از مناطق ایران ظرفیت پرداختن به این شاخه از والیبال را دارند که در حال برنامه‌ریزی برای آن هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در مجمع انتخاباتی هیات والیبال با اشاره به زیرساخت مناسب این استان در فضای ساحلی، خواستار توسعه این رشته در شهرهای ساحلی استان شد.

احمد بهروزیان‌فرد افزود: با توجه به فضای ساحلی، این استان آمادگی دارد میزبانی ۱۶رشته ساحلی از جمله والیبال ساحلی را فراهم کند.

وی اضافه کرد: بوشهر هم اکنون در فوتبال ساحلی قطب کشور است و امیدواریم در رشته والیبال ساحلی نیز حضور موثری داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر همچنین خواستار حضور منسجم در لیگ‌های والیبال ایران شد.

مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان بوشهر امروز (دوشنبه) در سالن کنفرانس ورزشگاه شهید بهشتی به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برگزار شد. حسن بازدرهوا با کسب اکثریت آرای این مجمع، به مدت چهارسال رئیس هیات والیبال استان بوشهر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها