موج
کدخبر : ۳۳۸۳۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338364

افشین پیروانی:

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تهمت های زیادی در فصل جاری شنیدیم و کارشکنی های زیادی کردند اما بازهم پرسپولیس به قهرمانی نزدیک شد.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم. آنها هم زحمت کشیدند. ما هم پرسپولیس هستیم و با سه امتیازی که گرفتیم به چهارمین قهرمانی نزدیکتر شدیم.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: درست است هواداران در کنار ما نیستند اما دعای خیر آنها بدرقه راهمان است. تمام بازی ها مهم است اما یکی دو بازی باقیمانده اهمیت بیشتری دارد.

وی درباره هزار امتیازی شدن پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: بردن همیشه لذت دارد. اینکه حالا در پرسپولیس باشی و جام را بالا می بری با هواداران میلیونی اش افتخار آمیز است.

پیروانی درباره قطعی شدن قهرمانی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: از قدیم گفته اند در نیم فصل دوم دروازه ها و زمین کوچکتر و امتیاز گرفتن سخت تر می شود. تلاش و انگیزه تیم ها مقابل قهرمان ایران چند برابر می شود. بازی به بازی پیش می رویم. هدف بردن است و هر بازی حکم فینال را دارد. پیشاپیش چهارمین قهرمانی را به هواداران تیم تبریک می گوییم.

سرپرست سرخپوشان پایتخت در برگزاری جشن قهرمانی این تیم خاطرنشان کرد: قهرمانی در کنار هوادار لذتبخش است. جایی که استادیوم پر از هواداران باشد بهتر است. امیدوارم تا آن زمان اجازه دهند عده ای از هواداران به ورزشگاه بیایند. تهمت های زیادی در فصل جاری شنیدیم و کارشکنی های زیادی کردند اما در نهایت به جام قهرمانی نزدیک شدیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها