موج
کدخبر : ۳۳۶۳۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336349

باشگاه پارس جنوبی جم پس از حضور نیافتن تیم فوتبال استقلال در جم، اطلاعیه ای منتشر کرد و گفت: قطعا از حق و حقوق قانونی خود صرف نظر نخواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت رسمی باشگاه پارس جنوبی جم ، این باشگاه پس از حضور نیافتن تیم فوتبال استقلال در جم، اطلاعیه ای منتشر کرد.

"باتوجه به امتناع تیم فوتبال استقلال از سفر به شهرجم و بازی مقابل پارس یادآوری چندنکته لازم و ضروری به نظر می‌رسد.

اینکه مدیرعامل محترم باشگاه استقلال بنا براین ادعا که، چون در جم اسکان نیافته اند به همین دلیل شهر جم منطقه قرمز ستاد ملی مبارزه با کرونا محسوب می‌شود!

بیشتر بخوانید:

اعلام می‌کنم که به هیچ وجه فردا راهی جم نمی ‌شویم

حال باید این مسئله را یادآوری کنیم که چنین استدلالی به دور از منطق و آگاهی است بلکه بیشتر جنبه فرافکنی و بازی با افکارعمومی دارد.

همانطور که سرمربی پارس جنوبی جم گفتند شورای تأمین با اسکان استقلال در شهرجم مخالفت کرده نه باشگاه پارس جنوبی؛ چنین تصمیمات راهبردی سبب شده دراستان بوشهر که وضعیت قرمز اعلام شده شهرجم دروضعیت زرد داشته باشد.

همچنین جهت یادآوری خدمت آقای سعادتمند که به تازگی وارد عرصه مدیریت فوتبال شده اند باید عرض کنیم محل رزرو شده از سوی باشگاه استقلال (مجتمع توریستی ورزشی پازارگاد) طی سه سال اخیر به دلیل داشتن امکانات مناسب ازسوی باشگاه‌های لیگ برتری، چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان مورد استفاده قرارگرفته است.

درپایان لازم بذکراست باشگاه پارس جنوبی قطعا از حق و حقوق قانونی خود صرف نظر نخواهد کرد و در اطلاعیه‌های بعدی از پشت پرده امتناع باشگاه استقلال ازسفربه جم باهوادارن نجیب پارس جنوبی خواهد گفت."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج