موج
کدخبر : ۳۳۵۲۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335266

اتحادیه جهانی کشتی در ارزشیابی که توسط انجمن فدراسیون های بین المللی بازی های المپیک تابستانی (ASOIF) صورت گرفته موفق به احراز جایگاه دوم شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی در ارزشیابی که توسط انجمن فدراسیون های بین المللی بازی های المپیک تابستانی (ASOIF) صورت گرفته، از منظر مدیریت صحیح فدراسیون های بین المللی در کنار فدراسیون های ورزشهایی چون بسکتبال و دوومیدانی و ... موفق به احراز جایگاه دوم شد.

این گزارش نتیجه ارزیابی ASOIF پیرامون اصول مهم مدیریتی مربوط به نوع اداره فدراسیون های بین المللی می باشد که هر کدام از این اصول خود از چند شاخص قابل  اندازه گیری تشکیل شده بوده اند.

نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت صورت گرفته به سایت این اتحادیه گفت: ما از پیشرفت خود در زمینه مدیریت خوشحال هستیم. ما از سال ۲۰۱۳ پیشرفت چشمگیری داشته ایم و مهر تایید سازمانهای مشاوره ای مستقل بر تعهد این اتحادیه به شفافیت کاری، برای ما بسیار ارزشمند است و ما تلاش می کنیم این روند رو به جلو را ادامه دهیم.

رده بندی فدراسیون های بین المللی (فدراسیون هایی که ورزش آنها در رقابتهای المپیک تابستانی حضور دارد) با توجه به مجموع امتیازات کسب شده به شرح ذیل می باشد:

دسته اول:

فدراسیون های بین المللی بدمینتون، سوارکاری، فوتبال، تنیس، دوچرخه سواری، راگبی

دسته دوم:

فدراسیون های بین المللی بسکتبال، شمشیربازی، تنیس روی میز، کشتی، دوومیدانی، قایقرانی بادبانی، تکواندو

دسته سوم:

فدراسیون های بین  المللی ژیمناستیک، هاکی، قایقرانی رویینگ، والیبال، کانو، کوه نوردی، گلف، هندبال، تیراندازی (با تفنگ)، ورزش پنجگانه، تیراندازی با کمان  

دسته چهارم:

فدراسیون های بین المللی شنا، جودو، موج سواری، وزنه برداری، اسکیت، کنفدراسیون بین المللی بیس بال و    سافت بال

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها