موج
کدخبر : ۳۳۱۸۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331808

سایت کالچو مرکاتو ایتالیا شب گذشته مدعی شد باشگاه آث میلان خواهان جذب سردار آزمون شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، در ماه های اخیر خبرهای زیادی از علاقه باشگاه ناپولی ایتالیا برای جذب سردار آزمون در رسانه های ایتالیا، روسیه و ایران منتشر شده است. علاوه بر ناپولی، خبرهایی از تمایل وستهام و اورتون انگلیس و سویا و اتلتیکو مادرید اسپانیا نیز منتشر شد ولی تاکنون ناپولی تنها باشگاهی بوده که به صورت مستمر کار جذب سردار آزمون را پیش برده است.

با این حال سایت کالچو مرکاتو ایتالیا شب گذشته خبر جدیدی را در ارتباط با آزمون منتشر و اعلام کرد باشگاه آث میلان هم به جمع مشتریان آزمون اضافه شده است.

این سایت خبر خود را از علاقه آزمون به ترک روسیه بعد از هشت سال آغاز کرد و نوشت: «آزمون در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد از علاقه ناپولی خبر دارد. سردار گزینه جیونتولی برای خط حمله ناپولی است و جذب این بازیکن برای افزایش کیفیت خط حمله مفید است اما زنیت این بازیکن را به سادگی از دست نمی دهد. آزمون یک سرمایه مهم از باشگاه زنیت است.

مذاکره با باشگاه زنیت روسیه برای هیچ تیمی آسان نخواهد بود. پیام این باشگاه بلند و واضح به تمام مشتریان آزمون اعلام شده است: پیشنهادی کمتر از 30 میلیون یورو را قبول نمی کنیم. ناپولی متقاعد شده که می تواند آزمون را جذب کند اما سهمیه بازیکنان غیر اروپایی این باشگاه پر است. البته لوزانو (مکزیکی) می تواند جایش را به بازیکن ایرانی بدهد.»

بخش پایانی این خبر به آغاز کار باشگاه آث میلان برای جذب آزمون اختصاص دارد. کالچو مرکاتو نوشت: «در حال حاضر این یک بررسی محسوب می شود. فالی رمضانی (مدیر برنامه مقدونیه ای سردار آزمون) مذاکراتی را با روسونری انجام داده است. آث میلان جویای وضعیت آزمون شده است اما در هفته های آینده مشخص می شود که آیا این اظهار علاقه به مذاکره واقعی می انجامد یا خیر. رمضانی با رالف رانگ نیک ارتباط بسیار خوبی دارد که این موضوع مورد توجهی خواهد بود. ناپولی در حال حاضر برای جذب آزمون جلوتر از سایر تیم ها است اما در عین حال میلان هم -به این سمت- در حرکت است.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها