موج
کدخبر : ۳۳۰۵۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330516

سرمربی اسبق تیم فوتبال آرسنال انگلیس درباره بازی پشت درب ‌های بسته و بدون حضور تماشاگران، گفت: برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران به فوتبال آسیب می‌زند.

به گزارش خبرگزاری موج، رقابت‌ های بوندس لیگا در روز‌های اخیر از سر گرفته شده و تیم‌ های آلمانی با رعایت دقیق نکات بهداشتی به مصاف حریفان می‌روند. دستورالعمل‌ های این لیگ به الگویی برای سایر لیگ‌ های معتبر فوتبال در جهان تبدیل شده است.

آرسن ونگر سرمربی اسبق تیم فوتبال آرسنال انگلیس، اما درباره بازی پشت درب ‌های بسته و بدون حضور تماشاگران، گفت: برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران به فوتبال آسیب می‌زند. این نوع برگزاری رقابت ‌ها در ماه‌ های آینده ضرر‌های جبران ناپذیری را به فوتبال وارد می‌کند.

ونگر ادامه داد: اگر به همین ترتیب رقابت ‌های ورزشی را برگزار کنیم و صحبتی از حضور تماشاگر و حامی نباشد، آیا مسئولان این تضمین را می‌دهند که در آینده نیز حامی وجود داشته باشد. ما نباید از لحاظ پزشکی نیز چنین قماری را انجام دهیم و باید امنیت را به عنوان اولین اصل خود قرار دهیم. هیچ شخصی نمی ‌تواند این اطمینان را بدهد که با برگزاری رقابت ‌ها ورزشکاران و مربیان در امنیت کامل خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها