موج
کدخبر : ۳۲۸۵۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328563

نشریه الاتحاد:

طبق اعلام روزنامه الاتحاد امارات کنفدراسیون فوتبال آسیا با از سرگیری مسابقات از ماه آگوست موافقت کرده است. طرح فشرده سازی مسابقات شامل مراحل یک چهارم و نیمه نهایی هم می‌شود و فقط یک مسابقه در این مراحل برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، شیوع ویروس کرونا باعث شده رقابت‌های مختلف ورزشی از جمله لیگ قهرمانان آسیا  باعث بلاتکلیفی شده و هنوز هم فرمول مشخصی برای ادامه برگزاری این مسابقات ارائه نشده است.

طبق اعلام روزنامه الاتحاد امارات، AFC تصمیم به فشرده سازی و کاهش تعداد مسابقات کرده و طرح برگزاری ادامه مسابقات را به صورت متمرکز در یک کشور در دست مطالعه دارد.

این روزنامه نوشت: «پیگیری ها نشان می‌دهد کنفدراسیون فوتبال آسیا به جای برگزاری بازی‌ها به صورت رفت و برگشت، در حال تصمیم گیری برای برگزاری یک مسابقه در هر دور است. قرار است این طرح تحت عنوان مسابقات متمرکز در زمین‌های بی طرف و یا حتی زمین یکی از تیم‌های حاضر در مسابقات بدون حضور تماشاگران برگزار شود.»

کنفدراسیون فوتبال آسیا هم با از سرگیری مسابقات از ماه آگوست موافقت کرده است. طرح فشرده سازی مسابقات شامل مراحل یک چهارم و نیمه نهایی هم می‌شود و فقط یک مسابقه در این مراحل برگزار خواهد شد.

«ویندسور جان» دبیر کل AFC تصمیم برای برگزاری مسابقات فوتبال در ماه آگوست را یک تصمیم درست و مثبت دانست که به بازگشت تدریجی فوتبال کمک می‌ کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها