موج
کدخبر : ۳۲۸۳۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328356

رسانه آرژانتینی مدعی شد؛

سایت آرژانتینی pasionfutsal اعلام کرد: فدراسیون جهانی فوتبال با تعویق یک ساله رقابت‌های جام جهانی فوتسال موافقت کرده و قرار است این مسابقات در شهریور ماه سال آینده برگزار شود و این موضوع به زودی از سوی فیفا رسانه‌ای شود.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق اعلام قبلی فیفا مسابقات جام جهانی فوتسال قرار است از ۲۲ شهریور ماه تا ۱۳ مهر ماه به میزبانی کشور لیتوانی برگزار شود، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری این رقابت‌ ها در هاله ‌ای از ابهام فرو رفت.

سایت آرژانتینی pasionfutsal امروز (جمعه) در خبری اعلام کرده است که فدراسیون جهانی فوتبال با تعویق یک ساله رقابت‌های جام جهانی فوتسال موافقت کرده و قرار است این مسابقات در شهریور ماه سال آینده برگزار شود و این موضوع به زودی از سوی فیفا رسانه‌ای شود.

با توجه به آن که مسابقات انتخابی جام جهانی در قاره‌های آسیا و کونکاکاف هنوز برگزار نشده و همچنین ۲ مسابقه از دور رقابت‌های پلی آف در قاره اروپا باقی مانده به احتمال بسیار زیاد مسابقات جام جهانی فوتسال به تعویق خواهد افتاد.

گفتنی است؛ با توجه به اینکه قرار بود فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) روز گذشته تاریخ دقیق برگزاری مسابقات جام جهانی فوتسال را اعلام کند، اما تا به این لحظه هیچ تاریخی از سوی فیفا اعلام نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها