موج
کدخبر : ۳۲۶۷۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326710

مهدی رسول‌ پناه:

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس اجازه ندادند مسائل مالی روی عملکرد آن‌ها تاثیر داشته باشد، در حالی که روی زندگی شخصی آن‌ها تاثیر گذاشته بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول‌ پناه رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس با حساسیت و دقت خاصی، موضوعات مختلف مربوط به تیم و بازیکنان را دنبال می‌کند. پیگیری دغدغه‌های هواداران و اعضای تیم در اولویت کار باشگاه قرار دارد.

او درباره اخباری که در روز‌های اخیر درباره احتمال جدایی تعدادی از سرخپوشان مطرح می‌شود، گفت: همه این مسائل رصد و پیگیری می‌شود. با تعدادی از این بازیکنان صحبت کردیم و برای ما شکی وجود ندارد که همه آن‌ها نسبت به پرسپولیس تعصب دارند. از جمله بازیکنانی که با او صحبت کردم، بشار رسن بود.

او گفت: گلایه‌های او را تلفنی شنیدم. رسن عنوان کرد که به او دروغ گفته شده و بار‌ها وعده‌هایی داده‌اند که عملی نشد. قرار بر این شد که وقتی به ایران آمد در جلسه‌ای حضوری مسائل را مطرح کنیم. به او قول دادیم با اینکه وعده‌ها از سوی مدیران قبلی بوده است آن‌ها را جبران کنیم.

رسول پناه بیان کرد: او گفت که چرا برای جذب بعضی بازیکنان خارجی پول بود، اما برای من که در این تیم هستم نبود. کاملا حق با او است و من خود می‌گویم که تا همین جا هم رسن خیلی صبوری کرده است.

* خلیل‌ زاده تاکید کرد که اولویت اول و آخر او پرسپولیس است

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به اخبار مطرح شده درباره شجاع خلیل‌زاده، اضافه کرد: در صحبتی که داشتیم، شجاع خلیل‌ زاده تاکید کرد که اولویت اول و آخر او پرسپولیس است، اما انتظار دارد که باشگاه نیز تعهداتی که داده است را عملی کند. مهدی ترابی هم به باشگاه اعلام کرد که با وجود اینکه ۲ پیشنهاد دارد، تمام فکرش را روی پرسپولیس و ادامه مسابقات متمرکز کرده است.

رسول‌پناه در ارتباط با شرایط علی علیپور هم خاطر نشان کرد: او ابتدای فصل قصد داشت قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کند، اما در نهایت از جانب باشگاه جواب درستی دریافت نکرد و همه چیز معلق ماند. او گفت افتخارم بازی برای پرسپولیس است و هر چه دارم از همین تیم و هوادارانش است.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس تصریح کرد: هدف باشگاه حفظ تمامی ستاره‌ ها است و با نظر سرمربی بازیکنان جدیدی نیز به تیم اضافه خواهند شد. بازیکنان پرسپولیس با تمام مشکلات موجود تعصب خود را نشان داده‌اند. از جان و دل مایه گذاشته‌اند و به حق انتظار دارند تعهداتی که در قرارداد‌ها آمده است و قول‌هایی که به آن‌ها داده‌اند عملی شود. این کاملا قابل درک است. آن‌ها اجازه ندادند مسائل مالی روی عملکرد آن‌ها تاثیر داشته باشد، در حالی که روی زندگی شخصی آن‌ها تاثیر گذاشته بود. خب این امر، قابل توجه است.

او گفت: باشگاه در تدارک راهکار‌های مناسب است. جلسات زیادی داشته‌ایم. نمی‌خواهیم مانند گذشته برای گذر از چالش‌های امروز، مشکلات بزرگتری برای آینده باشگاه به وجود آوریم. با کارگزار باشگاه که تنها مسئول درآمدزایی باشگاه است هم در ارتباط هستیم و امیدواریم خبر‌های خوبی به ما بدهد. برخی هم که به دنبال بر هم زدن آرامش پرسپولیس هستند و نمی‌خواهند موفقیت‌های تیم ادامه پیدا کند. با هر روشی سعی در بدتر کردن این وضعیت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها