سرمربی بارسلونا پس از شکست سنگین تیمش برابر لیورپول گفت: لیورپول در دقایق نخست به گل رسید اما ما توانستیم تمرکزمان را پیدا کنیم. سپس گل دوم را به ثمر رساند و بالافاصله دروازه مان برای سومین بار باز شد. آنها خیلی تهاجمی بازی کردند. ما در موقعیت‌های گلی که داشتیم بی دقت عمل کردیم. نتیجه قاطعی بود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، بارسلونا سه شنبه شب در دیدار برگشت  مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا   با چهار گل نتیجه را به لیورپول واگذار کرد و از صعود به فینال بازماند (دیدار رفت در نوکمپ با پیروزی ۳ بر صفر آبی اناری‌ها به پایان رسیده بود). ارنستو والورده ، سرمربی بارسلونا پس از بازی اظهار کرد: لیورپول در دقایق نخست به گل رسید اما ما توانستیم تمرکزمان را پیدا کنیم. سپس گل دوم را به ثمر رساند و بالافاصله دروازه مان برای سومین بار باز شد. آنها خیلی تهاجمی بازی کردند. ما در موقعیت‌های گلی که داشتیم بی دقت عمل کردیم. نتیجه قاطعی بود.

سرمربی بارسلونا در ادامه اظهار کرد: لیورپول با قدرت بازی را شروع کرد و ما کمی ناهماهنگ بودیم. فرصت گلزنی داشتیم اما نتوانستیم به گل دست یابیم و از زیر فشار حریف خارج شویم.

گل چهارم لیورپول در حالی به ثمر رسید که بازیکنان بارسلونا متوجه شروع مجدد بازی نشدند. سرمربی اسپانیایی درباره این گل گفت: گل چهارم من را شگفت زده کرد. متوجه نشدم کرنر مستقیم بود یا غیر مستقیم‌.

والورده درباره برتری تیم حریف اظهار کرد: نمی‌توانیم بگوییم بازی برابر بود یا نه. زمانی که این چنین نتیجه را جبران می‌کنند دیگر حرفی باقی نمی‌ماند. اگر گلزنی می‌کردیم می‌توانستیم در فینال حضور داشته باشیم.