موج
کدخبر : ۲۷۷۱۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277119

هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا؛

استقلال و الدحیل در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، استقلال و الدحیل در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از گروه‌ C امروز دوشنبه 16 اردیبهشت 1398 از ساعت 20:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.

ترکیب استقلال

حسین حسینی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، علی کریمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، پاتوسی، ایسما و مرتضی تبریزی

ترکیب الدحیل

امین لکومته، مهدی بن عطیه، بسام الراوی، احمد یاسر، لوییز جونیور، یوسف العربی، شویا ناکاجیما، عمر مادیبو، ادمیلسون جونیور، المعز علی و حسن عفیف

نیمه نخست

بازی از ساعت ۲۰:۳۰ آغاز شد.

دقیقه 1: حمله استقلال از سمت چپ زمین ثمری نداشت و ارسال بلند سهرابیان راهی اوت شد.

دقیقه 5: با پاس رو به جلو فرشید باقری پشت مدافعان الدحیل مرتضی تبریزی در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت اما با بالارفتن پرچم کمک داور آفساید اعلام شد.

دقیقه 7: اولین اخطار مسابقه نصیب داریوش شجاعیان شد و او با دریافت کارت زرد بازی هفته بعدی مقابل العین را از دست داد.

دقیقه 11: ضربه پاتوسی به تیرک عمودی دروازه الدحیل برخورد کرد و با دخالت مدافعان ضربه کرنر به نفع استقلال به دست آمد.

بازی استقلال و الدحیل

دقیقه 13: ضربه علی کریمی روی ارسال پاتوسی به محوطه جریمه از بالای دروازه الدحیل به اوت رفت.

دقیقه 15: شوت پشت محوطه ادمیلسون جونیور با فاصله از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه 17: ضربه ایستگاهی بسام الراوی بی‌دقت بود و با فاصله از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه 21: یوسف العربی روی ارسال زمینی ادمیلسون از جناح راست و در موقعیت مشکوک به آفساید صاحب توپ شد و در موقعیت تک به تک با حسینی قرار گرفت که دروازه‌بان استقلال به زیبایی با باز کردن دست شوت مهاجم مراکشی الدحیل را مهار کرد.

دقیقه 23: کلود امین توانست سانتر خطرناک پاتوسی را دفع کند.

دقیقه 24: ارسال کوتاه سهرابیان در موقعیت خوبی به تبریزی رسید که چرخش و شوت محکم مهاجم آبی‌ها با فاصله کمی از کنار دروازه الدحیل عبور کرد.

دقیقه 35: جو بازی آرام دنبال شده و حملات استقلال کمتر شده است؛ وقت تلف کردن‌های سنگربان الدحیل با بازخورد از طرف تماشاگران رو به رو شد اما داور مسابقه هیچ تذکری به او نداد.

دقیقه 39: ناکاجیما با حمل توپ تا پشت محوطه جریمه استقلال پیش رفت که شوت او با عبور از روی سر آرمین سهرابیان، از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 43: ایسما به زیبایی از سد بسام الراوی عبور کرد و نفوذ خطرناکی از سمت چپ محوطه جریمه الدحیل داشت که پاس به عقب او را تبریزی نتوانست استفاده کند تا توپ به علی کریمی برسد و شوت این بازیکن بعد از برخورد به مادیبو راهی کرنر شود.

در نهایت این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه 47: شوت مرتضی تبریزی با اختلاف زیاد از کنار دروازه الدخیل به اوت رفت.

دقیقه 49: پاس در عمق المعز علی از بین غفوری و دانشگر به علی عفیف رسید که ارسال زمینی او را حسینی در حالت درازکش مهار کرد.

دقیقه 50: خروج به موقع حسینی یکبار دیگر دروازه آبی‌ها را نجات داد؛ او ارسال از کناره‌ها را چند قدم جلوتر از مهاجم حریف به آغوش کشید.

دقیقه 53: فرشید باقری پس از اثرگذاری روی ضربه کرنر توپ را به روزبه چشمی رساند و او پس از کنترل خوب موفق شد دروازه الدحیل را باز کند.

دقیقه 54: اشتباه مدافعان استقلال موجب شد تا پس از توپی که یوسف العربی موفق به گلزنی آن نشد به دیگر بازیکن تهاجمی الدحیل برسد و او بالاتر از تکل منتظری توپ را به تور دروازه استقلال بچسباند.

دقیقه 56: شوت راه دور پاتوسی خطرناک بود ولی تبدیل به گل نشد و به بیرون رفت.

دقیقه 62: ارسال پاتوسی و ضربه سر منتظری از بالای دروازه الدحیل به بیرون رفت.

دقیقه 67: الدحیل در موقعیت خوبی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب ضربه آزاد شد که شوت زمینی بسام الراوی بعد از برخورد به دیوار دفاعی آبی‌ها دراختیار حسینی قرار گرفت.

دقیقه 70: ارسال غفوری از روی کرنر و ضربه سر علی کریمی پس از برخورد به مدافع الدحیل مجددا به کرنر رفت.

دقیقه 72: مرتضی تبریزی بین مدافعان الدحیل چند قدم با دروازه‌بان فاصله داشت تا گلزنی کند اما با ضربه سری عجیب توپ را به حریف تقدیم کرد.

دقیقه 77: ضربه معز علی به سمت دروازه خالی استقلال به تیرک برخورد کرد و در ادامه شوت امید نورافکن با اختلافی ناچیز از کنار دروازه الدحیل راهی اوت شد.

دقیقه 80: شوت محکم مهاجم الدحیل را حسینی با واکنش به موقع دفع کرد و به کرنر فرستاد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها