موج
کدخبر : ۲۷۵۹۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-275967

فدراسیون فوتبال:

فدراسیون فوتبال اعلام کرد: حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول ۸ سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در پی تداوم رفتار غیرحرفه ای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در بیان اظهارات متعدد و به دور از واقعیت، توضیحات ذیل ارائه می‌ شود؛

«فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در ۸ سال گذشته حمایت قاطع خود را از تیم ملی فوتبال کشورمان در ابعاد و سطوح مختلف انجام داده که این مهم مورد تأیید آحاد مردم و جامعه فوتبال است.

بر این اساس، حقوق و پاداش سرمربی سابق و کادر فنی در طول ۸ سال همکاری پرداخت شده و در صورت لزوم مستندات مربوطه قابل ارائه به مراجع ذیربط در فدراسیون بین المللی فوتبال و پیشگاه افکار عمومی است.

در این میان، تنها و تنها مبلغ قرارداد مربوط به جام ملت‌های آسیا باقی مانده که عدم پرداخت آن ناشی از محدودیت‌های مالی و تحریم‌های بانکی بوده است.

با این وجود، فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از پایان جام ملت‌های آسیا روند مربوط به پرداخت تنها بدهی باقیمانده را آغاز کرد که خوشبختانه با همراهی کنفدراسیون فوتبال آسیا و سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی پرداخت آن در روزهای آتی انجام خواهد شد.

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تصریح می‌کند کارلوس کی روش که باب شکایت علیه این فدراسیون را گشود می‌تواند ادعاهای خود را همچنان از این طریق پیگیری کند. روشن است که ارسال ایمیل به پست الکترونیکی شخصی افراد در برخی رسانه‌ها و ارسال پیام به شماره همراه مدیران فدراسیون، رویکردی غیرحرفه ای و قابل پیگیری است و ایمیل روابط بین الملل فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها محل مربوط به تبادل نظرات طرفین است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج