الهلال عربستان و استقلال در رقابت‌ های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ به مصاف هم رفتند.

به گزارش خبرگزاری موج، الهلال عربستان و استقلال در رقابت های دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیااز گروه‌ C سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 از ساعت 19:30 به مصاف هم رفتند.

ترکیب استقلال 

سید حسین حسینی، خسرو حیدری، محمد دانشگر، پژمان منتظری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، روزبه چشمی، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، داریوش شجاعیان و گادوین منشا

ترکیب الهلال عربستان

عبدالله المعیوف، محمد جحفالی، علی البلیهی، محمد البریک، یاسر الشهرانی، عبدالمالک الخیبری، دگنگ، نواف العابد، کارلوس ادواردو، جوینکو و گومیس

نیمه نخست

راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران با سوت داور این دیدار آغاز شد.

بازی استقلال و الهلال

دقیقه 5: فرصت عالی گلزنی برای منشا، اما ضربه او را دروازه‌بان الهلال دفع کرد.

دقیقه 7: حرکت بازیکنان استقلال خطر روی دروازه الهلال ایجاد کرد و توپ در محوطه جریمه به منشا رسید ولی شوت محکم این بازیکن از زاویه بسته را معیوف در دو مرحله مهار کرد.

دقیقه 9: شوت علی کریمی از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه الهلال به بیرون رفت.

دقیقه 12: یاسر الشهرانی نفوذ تند و تیزی از جناح چپ زمین انجام داد که پاس در عمق او و پاس به عقب جووینکو را گومیس با شوت محکم پای چپ زد، اما ضربه او در راه دروازه استقلال به چشمی برخورد کرد و دفع شد.

دقیقه 13: ارسال زمینی محمد البریک به مقابل دروازه استقلال را حیدری در موقعیت خطرناکی دفع کرد و در ادامه نیز جووینکو صاحب توپ شد که پاس او و ارسال البریک را حسینی جمع کرد.

دقیقه 15: منشا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 16: ارسال محمد البریک از میانه زمین را علی البلیهی با ضربه سر زد که حسینی درازکش توپ را در اختیار گرفت.

بازی استقلال و الهلال

دقیقه 22: سانتر جووینکو از روی کرنر سمت چپ زمین به مقابل تیرک دوم و ضربه سر جحفلی را حسینی جمع کرد.

دقیقه 23: پاس در عمق استثنایی و نمایشی گومیس در موقعیت خوبی به نواف العابد رسید، اما این بازیکن نتوانست از فرصت به دست آمده استفاده کند و شوت پای چپ زمینی او را حسینی با پای راست و واکنشی تماشایی به کرنر فرستاد.

دقیقه 24: ارسال جووینکو از کرنر و ضربه سر علی البلیهی راهی اوت شد.

دقیقه 28: شوت راه دور عبدالملک الخیبری به شکل خطرناکی از روی دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 29: گومیس در محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد و می‌توانست موقعیت خطرناکی خلق کند که پیش از آن آفساید او اعلام شده بود.

دقیقه 30: دانشگر با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 34: شوت محکم جووینکو از روی ضربه آزاد با صورت علی کریمی که در دیوار دفاعی حضور داشت برخورد کرد و به اوت رفت؛ هافبک استقلال در این لحظه آسیب دید و برای لحظاتی از زمین خارج شد.

دقیقه 41: ضربه سر نورافکن را دروازه‌بان الهلال در آغوش گرفت.

نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم

دقیقه 48: محمد البریک با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 51: نواف العابد به جووینکو، ستاره ایتالیایی تیمش پاس داد و این بازیکن با شوت روی پای ، توپ را بدون چرخش به تور دروازه چسباند.

بازی استقلال و الهلال

دقیقه 53: نواف عابد، هافبک الهلال با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

دقیقه 57: داریوش شجاعیان جای خود را به قائدی داد.

دقیقه 63: خسرو حیدری جای خود را به وریا غفوری داد.

دقیقه 64: پاس نورافکن در پشت محوطه جریمه به علی کریمی رسید که چرخش زیبا و شوت پُرقدرت او به تیرک عمودی دروازه الهلال اصابت کرد و راهی اوت شد.

دقیقه73: شوت کریمی راهی اوت شد.

دقیقه 79:شروع خوب حسینی به نورافکن رسید که او توپ را به پاتوسی رساند، اما این بازیکن هم مجددا به نورافکن پاس داد که سرتوپ و شوت پای چپ او را نواف العابد جمع کرد.

بازی الهلال و استقلال

دقیقه 87: پاس در عمق تماشایی پاتوسی، بهترین فرصت گلزنی را برای ایسما فراهم کرد، اما او در موقعیت تک به تک نتوانست دروازه الهلال را باز کند و شوت بی‌دقت زمینی او را عبدالله المعیوف به کرنر فرستاد.

 در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر سفر به نفع الهلالی ها به پایان رسید.