پرسپولیس از چهار بازی پیش روی خود تنها 8 امتیاز می خواهد تا قهرمانی خود را مسجل کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، در چهار هفته پایانی لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران، پنج تیم مدعی قهرمانی دیدارهای حساسی را پیش رو دارند. 

پرسپولیس که در فصل گذشته لیگ برتر هجدهم توانست قهرمان شود در این فصل نیز شانس خود را برای قهرمانی بالا می داند و امیدوار است با توجه به آمادگی که دارند بار دیگر از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده و با کسب حداقل 8 امتیاز از 12 امتیاز پایانی برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شوند.

گفتنی است؛ پرسپولیس تا به حال توانسته است 55 امتیاز به دست آورد و اختلاف 5 امتیازی با تیم دوم حاشیه امنی برای تیم پرسپولیس به وجود آورده است. سرنوشت قهرمانی این فصل در دستان پرسپولیس است که در هفته های گذشته نسبت به ابتدای نیم فصل دوم بازی های قابل قبول تری را ارائه می دهد و می تواند با مدیریت بازی ها به خواسته خود در لیگ برتر دست پیدا کند.

پرسپولیس از چهار بازی پیش روی خود تنها 8 امتیاز می خواهد تا قهرمانی خود را مسجل کند. در واقع پرسپولیس اگر در سه بازی از چهار بازی آخر خود به پیروزی برسد یا دو بازی را با تساوی و دو بازی دیگر را برنده از بازی خارج شود بدون نیاز به توجه به نتایج بازی دیگر مدعیان می تواند جام قهرمانی را به خانه ببرد.

در این چهار هفته پایانی پرسپولیس به مصاف سپاهان، تراکتورسازی، ماشین سازی تبریز، پارس جنوبی جم خواهد رفت.

براین اساس 4 بازی باقی مانده پرسپولیس در لیگ برتر به شرح زیر است:

پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

پرسپولیس - سپاهان 20:15

چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

 تراکتورسازی - پرسپولیس 18:00

شنبه 21 اردیبهشت 1398

پرسپولیس - ماشین‌سازی‌تبریز 21:00

پنجشنبه 26 اردیبهشت 1398

 پارس جنوبی جم - پرسپولیس 21:00