موج

تاج :

رییس فدراسیون فوتبال گفت : ما هم مکلف هستیم از تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی پیروی کنیم، هیچکس فراتر از قانون نیست.

به گزارش خبرگزاری موج، رییس فدراسیون فوتبال گفت: این حرف ها خوب نیست. به این سوال جواب می دهم اما واقعیت اینست که هیچ معامله ای صورت نگرفته و ما هم مکلف هستیم از تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی پیروی کنیم. هیچکس فراتر از قانون نیست. من طبق قانون در فدراسیون فوتبال هستم. روی اعضای هیئت رئیسه تفسیری وجود دارد. فدراسیون فوتبال جذاب است و یک نماینده مجلس حدود ۲۵۰ بار در برنامه های مختلف نسبت به فوتبال حرف زده است.

وی ادامه داد: برای ما این سوال به وجود آمده برخی نمایندگان تا چه اندازه به مردم اهمیت داده و به قیمت گوشت و امثال آن توجه دارند. به هرحال فوتبال جذاب است اما ابدا معامله ای نبوده است. باید قانون را هم اجرا کنیم. فعالیت به عنوان دبیرکل فدراسیون تمام وقت بود و مشمول قانون بازنشستگی می شد. به همین دلیل دبیر کل فدراسیون را تغییر دادم. شاید این دبیرکل جدید هم در ادامه تغییر دهم.

تاج همچنین گفت: در اساسنامه قید شده هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال  باید با ۹ عضو برگزار شود و نامه ای هم به وزارت ورزش و جوانان نوشتیم که اگر اعضای هیئت رئیسه مشمول این قانون شوند باید تبعیت کنند. البته این اعضا کار اجرایی انجام نمی دهند. فراتر از قانون نیستیم و نخواهیم بود. تصمیم های خوبی هم در این زمینه می گیریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها