تیم ایران قهرمان سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی "گرامیداشت دهه مبارک فجر" با حضور کشتی گیران مدعی داخلی در کنار آزادکارانی از ۹ کشور آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان روزهای 18 و 19 بهمن ماه در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد و در پایان تیم ایران بعنوان قهرمانی دست یافت و تیم های آذربایجان و قرقیزستان به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج دیدارهای فینال این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: میخاییل ایوانوف (روسیه) 8 – احمت دومان (ترکیه) 5

61 کیلوگرم: اولوبک ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 9 - احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) 6

65 کیلوگرم: ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 11- گئورگی روازیشویلی (گرجستان) صفر

70 کیلوگرم: یونس امامی (ایران) 7 - میثم نصیری (ایران) 5

74 کیلوگرم: حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) 6 - رضا افضلی (ایران) 5

79 کیلوگرم: بهمن تیموری (ایران) 6- جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 4

86 کیلوگرم: کامران قاسم پور (ایران) 6- احمد بذری (ایران) صفر

92 کیلوگرم: ارشک محبی (ایران) 2- محمدجواد ابراهیمی (ایران) 1

97 کیلوگرم: علیرضا گودرزی (ایران)، برنده - نورماگومد گادجیف (آذربایجان) به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت.

125 کیلوگرم: یداله محبی (ایران) 2- امیر محمدی (ایران) صفرسی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه

رده بندی انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: 1- میخائیل ایوانوف (روسیه) 2- احمت دومان (ترکیه) 3- رضا اطری و غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 5- نادر حاج آقا نیا و سمانبیکوف (قرقیزستان)

61- کیلوگرم: 1- اولوبک ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 2- احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) 3- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) و بهنام احسان پور 5- مجید داستان و ایمان صادقی

65 کیلوگرم: 1- ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 2- گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 3- امیر محمد یزدانی و عبدالرزاق اف (قرقیزستان) 5- پیمان بیابانی و مرتضی قیاسی

70 کیلوگرم: 1- یونس امامی 2- میثم نصیری 3- مهدی یگانه جعفری و صفا آکسوی (ترکیه) 5- فرهاد نوری و اسلام اروزبکوف (قرقیزستان)

74 کیلوگرم: 1- حاجی مراد گادجیف (گرجستان) 2- رضا افضلی 3- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) و حامد رشیدی 5- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) و شماگی تودویا (گرجستان)

79 کیلوگرم: 1- بهمن تیموری 2- جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 3- محمدجواد حمیدی  و علی سوادکوهی 5- سجاد غلامی و نصیراف (قرقیزستان)

86 کیلوگرم: 1- کامران قاسم پور 2- احمد بذری 3- مرصاد مرغزاری و عثمان گوجن (ترکیه) 5- مسعود مددی و حسین خداکرمی

92 کیلوگرم: 1- ارشک محبی 2- محمدجواد ابراهیمی 3- شریف شریف اف (آذربایجان) و حسین شهبازی 5- محمدحسین فیروزپور و شامیل زوبایروف (آذربایجان)

97 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی 2- نورماگومد گادجیف (آذربایجان) 3- دانیال شریعتی نیا و حامد طالبی زرین کمر 5- نورداولتوف (قرقیزستان) و ماگومد موسی یف (قرقیزستان)

125 کیلوگرم: 1- یداله محبی 2- امیر محمدی 3- امین طاهری و آندرانیک گالستیان (ارمنستان) 5- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) و علیرضا گرزبرسی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

57 کیلوگرم:

مقدماتی:

علیرضا سرلک 6- ایگور پوتاپوف (روسیه) 2

یک هشتم:

احمد دومان (ترکیه) 8- نادر حاج آقا نیا 6

افشین رحمانی 9- سید علی عظیمی 2

رضا اطری 3- پرویز ابراگیم اف (آذربایجان) 2

واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) 13- محسن ملکی 2

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 2 ضربه فنی – محمد طهمابی 1

میثم فیروآبادی 5- رضا علیجان زاده

میخائیل ایوانوف (روسیه) 9- یونس سرمستی 5

اسمانبیکوف (قرقیزستان) 8- علیرضا سرلک 4

یک چهارم:

احمت دومان (ترکیه) 8 ضربه فنی – افشین رحمانی

رضا اطری 13- واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) 2

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 8- میثم فیروزآبادی 6

میخایل ایوانوف (روسیه) 4- سانابیکوف (قرقیزستان) 2

نیمه نهایی:

میخائیل ایوانوف (روسیه) 9- غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 4

احمت دومان (ترکیه) 9- رضا اطری 5

شانس مجدد:

نادر حاج آقا نیا 6- افشین رحمانی 5

سمانبیکوف (قرقیزستان)، برنده – یونس سرمستی (حاضر نشد)

رده بندی:

رضا اطری 5- نادر حاج آقا نیا صفر

غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) 4- سمانبیکوف (قرقیزستان) 3

فینال:

میخاییل ایوانوف (روسیه) 8 – احمت دومان (ترکیه) 5

61 کیلوگرم:

مقدماتی:

محمد نامجومطلق 6- گئورگی گونیاشویلی (گرجستان) 1

ایمان صادقی 7 ضربه فنی – سدات اوزدمیر (ترکیه) 3

ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 4 ضربه فنی – میرعلی باوفا سادات (صفر)

بهنام احسان پور 11- اسداله لاچینوف (بلاروس) 10

یک چهارم:

احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)

میرجلال حسن زاده (آذربایجان) 5- رحمان رحیم پور 2

ایمان صادقی 5- محمد نامجو مطلق صفر

ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 5- بهنام احسان پور 4

نیمه نهایی:

احمدنبی گواارزاتیلوف (آذربایجان) 6- میرجلال حسن زادا (آذربایجان) 5

اولوبک ژولدوشبکوف (قرقیزستان) 11- ایمان صادقی 6

شانس مجدد:

بهنام احسان پور 14- میر علی باوفا سادات 4

رده بندی:

میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده - مجید داستان (حاضر نشد)

بهنام احسان پور 4- ایمان صادقی 1

فینال:

اولوبک ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) 9 - احمدنبی گوارزاتیلوف (آذربایجان) 6

65 کیلوگرم:

مقدماتی:

مرتضی قیاسی 13- صلاح الدین کلیچسالیان (ترکیه) 2

عبدالرزاقوف (قرقیزستان) 6- افشین خوشبخت 4

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 13- امیرحسین مقصودی 3

پیمان بیابانی 4- علی رحیم زادا (آذربایجان) 3

وازگن توانیان (ارمنستان) 3- مهدی عشقی صفر

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 13- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) 2

امیرمحمد یزدانی 14- مسعود نیازی 5

یک چهارم:

مرتضی قیاسی 2- مهران شیخی 1

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 7- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر

پیمان بیابانی 4- وازگن توانیان (ارمنستان) 3

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 10- امیرمحمد یزدانی 4

نیمه نهایی:

گئورگی روازیشویلی (گرجستان) 9- پیمان بیابانی 8

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 7- مرتضی قیاسی 6

شانس مجدد:

امیرمحمد یزدانی 10- اکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) صفر

عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده - امیرحسین مقصودی (حاضر نشد)

رده بندی:

امیرمحمد یزدانی 8- پیمان بیابانی 7

عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)

فینال:

ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) 11- گئورگی روازیشویلی (گرجستان) صفر

70 کیلوگرم:

مقدماتی:

مهدی یگانه جعفری 3- سیرگاگ (قرقیزستان) 2

فرزاد عموزاده 3- سرحات ارسلان (ترکیه)

میثم نصیری 7- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) 4

اسلام روزبکوف (قرقیزستان) 8- حسین مصطفوی 6

صفا آکسوی (ترکیه) 12- گئورگ خیخیان (ارمنستان) 2

ایمان رحمانی زاده 8- حسین شاخبانوف (بلاروس) 5

یک چهارم:

یونس امامی 7- فرهاد نوری 1

مهدی یگانه جعفری 2- فرزاد عموزاده 1

میثم نصیری 9 ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) 3

صفا آکسوی (ترکیه) 6- ایمان رحمانی زاده 4

نیمه نهایی:

یونس امامی، برنده 6- مهدی یگانه جعفری 6

میثم نصیری 6- صفا آکسوی (ترکیه) 4

شانس مجدد:

اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) 9- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) 4

رده بندی:

مهدی یگانه جعفری 6 – فرهاد نوری 3

صفا آکسوی (ترکیه) 2- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) 1

فینال:

یونس امامی (ایران) 7 - میثم نصیری (ایران) 5

74 کیلوگرم:

مقدماتی:

ژامبولوف (قرقیزستان) 6- علیرضا کشاورز 1

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 14ضربه فنی - نوید زنگنه 9

مسعود کمروند 6- واروژان کاجویان (ارمنستان) 2

حامد رشیدی 12- محمد امیری 2

شماگی تودویا (گرجستان)، برنده- اسلام شکوهی (شرکت نکرد)

رضا افضلی 10- امیرحسین کاووسی صفر

یک چهارم:

حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) 5- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 9- ژامبولوف (قرقیزستان) 7

حامد رشیدی 8- مسعود کمروند 6

رضا افضلی 10- شماگی تودویا (گرجستان) صفر

نیمه نهایی:

رضا افضلی 12- حامد رشیدی 2

حاجی مراد گاجیف (آذربایجان) 12- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 7

شانس مجدد:

شماگی تودویا (گرجستان) 13- امیرحسین کاووسی 6

رده بندی:

خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) 9– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) 3

حامد رشیدی 3 ضبه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر

فینال:

حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) 6 - رضا افضلی (ایران) 5

79 کیلوگرم:

مقدماتی:

مجتبی اصغری 12- ماگومت تاگیر ژانگیشین (روسیه) 2

نوری کوتان اوغلو (ترکیه) 6- گریگور گریگوریان (ارمنستان) 3

حمید زرین پیکر 5- رضا آرش 2

یک هشتم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 3- علیرضا قاسمی 2

سجاد غلامی، برنده - احمد جفاکش (شرکت نکرد)

محمد جواد حمیدی 12- باگومدوف (روسیه) 8

اندر جوشکون (ترکیه) 16- ایلگیز ژاکیپبکوف (قرقیزستان) 6

نصیر اف (قرقیزستان) 5- پیتر ناگی (مجارستان) 4

بهمن تیموری 10- امین حسن تبار صفر

علی سوادکوهی 10- مجتبی اصغری 2

حمید زرین پیکر 7- نوری کوتان اوغلو (ترکیه) 3

یک چهارم:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 11- سجاد غلامی 5

محمدجواد حمیدی 12- اندر جوشکون (ترکیه) 2

بهمن تیموری 10- نصیراف (قرقیزستان) صفر

علی سوادکوهی 4- حمیدرضا زرین پیکر 2

نیمه نهایی:

جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 4- محمدجواد حمیدی 3

بهمن تیموری 8- علی سوادکودهی صفر

شانس مجدد:

سجاد غلامی، برنده – علیرضا قاسمی (حاضر نشد)

نصیراف (قرقیزستان)، برنده- امید حسن تبار (حاضر نشد)

رده بندی:

محمدجواد حمیدی 13-  سجاد غلامی 2

علی سوادکوهی 7- نصیراف (قرقیزستان) 5

فینال:

بهمن تیموری (ایران) 6- جبرئیل حسن اف (آذربایجان) 4سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه

86 کیلوگرم:

مقدماتی:

کامران قاسم پور 6- ماگومدگادجی خاتیف (آذربایجان) صفر

حسین خداکرمی، برنده 2 ضربه فنی - مراد سلیمان اف (آذربایجان) 6

حامد عاشق حسینی 13- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) 6

عثمان گوچن (ترکیه) برنده – ابوالفضل هاشمی (شرکت نکرد)

احمد بذری 6 ضربه فنی-  رضا مظفری صفر

یک چهارم:

مسعود مددی 12- سید علی موسوی 2

کامران قاسم پور 10- مرصاد مرغزاری صفر

حسین خداکرمی 6- حامد عاشق حسینی 2

احمد بذری 12- عثمان گوجن (ترکیه) 6

نیمه نهایی:

احمد بذری 8- حسین خداکرمی 5

کامران قاسم پور 3- مسعود مددی صفر

شانس مجدد:

عثمان گوجین (ترکیه)، برنده – رضا مظفری (حاضر نشد)

مرصاد مرغزاری 11 ضربه فنی- ماگومد خاتیف (آذربایجان)

رده بندی:

مرصاد مرغزاری، برنده - مسعود مددی (حاضر نشد)

عثمان گوجن (ترکیه) 12- حسین خداکرمی 1

فینال:

کامران قاسم پور (ایران) 6- احمد بذری (ایران) صفر

92 کیلوگرم:

مقدماتی:

ارشک محبی 11- محمدجواد پورنوری صفر

حسین شهبازی 7- کریمکولوف (قرقیزستان) صفر

یک هشتم:

شریف شریف اف (آذربایجان) 8- سلیمان کارادنیز (ترکیه) 1

محمدجواد ابراهیمی 11- سارگیس هووسپیان (ارمنستان) صفر

پژمان فضل اله تبار 10- صمد اوز ارسلان (ترکیه) 9

محمدحسین فیروزپور 8 - امیر ارسلان تاتاری صفر

مکی سیمونیا (گرجستان) برنده – رضا بیات (شرکت نکرد)

شامیل زوبایروف (آذربایجان) 8- ابراهیم بلوک باشی (ترکیه) 2

علی آرین پور 5- میهالی زابو (مجارستان) 4

ارشک محبی 7- حسین شهبازی 1

یک چهارم:

محمد جواد ابراهیمی 5- شریف شریف اف (آذربایجان) 2

محمدحسین فیروزپور 4- پژمان فضل اله تبار صفر

شامیل زوبایروف (آذربایجان) 10- علی آرین پور صفر

ارشک محبی 11- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر

نیمه نهایی:

محمدجواد ابراهیمی 6- محمد حسین فیروزپور 2

ارشک محبی 4- شامیل زوبایروف (آذربایجان) 2

شانس مجدد:

شریف شریف اف (آذربایجان) 10- سارگیس هوسپیان (ارمنستان) صفر

حسین شهبازی 10- محمدجواد پورنوری صفر

حسین شهبازی 5- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر

رده بندی:

شریف شریف اف (آذربایجان) 10- محمدحسین فیروزپور صفر

حسین شهبازی 4- شامیل زوبایروف (آذربایجان) 2

فینال:

ارشک محبی (ایران) 2- محمدجواد ابراهیمی (ایران) 1

97 کیلوگرم:

مقدماتی:

ماگومد موسی یف (قرقیزستان) 10- آرمان مکرتچیان (ارمنستان) صفر

نورماگمد گادجیف (آذربایجان) 10- حسین رمضانیان صفر

حامد زرین کمر 10- هادی وفایی پور صفر

عباس فروتن 5 – فاتح یاشارلی 2

یک چهارم:

دانیال شریعتی نیا، برنده – علی شعبانی (شرکت نکرد)

علیرضا گودرزی 10- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر

نورماگومد گادجیف (آذربایجان) 4- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر

حامد طالبی زرین کمر 11، ضربه فنی- عباس فروتن صفر

نیمه نهایی:

علیرضا گودرزی 10- دانیال شریعتی نیا 8

نورماگومد گاجیف (آذربایجان) 3- حامد طالبی زرین کمر 2

شانس مجدد:

ماگومد موسی یف (قرقیزستان) 5 ضربه فنی- حسین رمضانیان صفر

رده بندی:

دانیال شریعتی نیا 11- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر

حامد طالبی زرین کمر 5- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر

فینال:

علیرضا گودرزی، برنده – نورماگومد گادجیف (آذربایجان) به دلیل مصدمیت کشتی نگرفت.

125 کیلوگرم:

مقدماتی:

امین طاهری 7 – محمد مرادی 3

امیر محمدی 12- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) 2

علیرضا گرزبر 9- امیر یاری صفر

وحید یوسف وند، برنده – سید مهدی هاشمی (شرکت نکرد)

ژاپوف (قرقیزستان) برنده – جابر صادق زاده (شرکت نکرد)

یک چهارم:

امیر محمدی 5- وحید یوسف وند صفر

یداله محبی 6 ضربه فنی- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) صفر

امین طاهری 8- جعفر شمس ناتری 2

علیرضا گرزبر 15- ژاپویف (قرقیزستان) 4

نیمه نهایی:

یداله محبی 5- امین طاهری 2

امیر محمدی 6- علیرضا گرزبر 1

شانس مجدد:

آندرانیک گالستیان (ارمنستان) 16- وحید یوسف وند 11

رده بندی:

امین طاهری 15- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) 6

آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده - علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

فینال:

یداله محبی (ایران) 2- امیر محمدی (ایران) صفرسی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه