موج

کی روش:

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنان ایران کاملا بازی را جدی گرفتند و دیدید که قاطعانه پیروز شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از پیروزی شاگردانش در مرحله گروهی رقابت های جام ملت های آسیا مقابل یمن در سالن کنفرانس ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی در جمع خبرنگاران گفت: ما نیاز داریم که گام به گام پیش برویم و بازی های رو به جلوی خودمان را انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

وی افزود: معمولا در بازی های اول جام ملت ها شاهد هستیم بازیکنان با استرس کار را آغاز می کنند ولی خوشبختانه گل اول را خیلی زود زدیم و به تیم حریف فشار وارد کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: یمنی ها اشتباهاتی داشتند و ما از آن استفاده کردیم. جا دارد به بازیکنانم تبریک بگویم و همینطور به بازیکنان یمن که تا آخرین لحظه برای تیمشان جنگیدند.

کی روش در پاسخ به این سئوال که آیا فکر نمی کنید تیم ایران کمی خشن بود و آیا نباید امید ابراهیمی از بازی اخراج می شد؟ گفت: شما در استادیوم بودید؟ قبل از اینکه سردار آزمون کاری انجام بدهد بازیکن یمن خطا انجام داد ولی بازیکنان ایران کاملا بازی را جدی گرفتند و دیدید که قاطعانه پیروز شدند.

سرمربی ایران در خصوص اینکه خیلی ها در ایران از تیم ملی انتظار قهرمانی دارند گفت: البته این امر طبیعی است چون توقعات هواداران است ولی برخی از افراد که این حرف ها را می زنند کسانی هستند که کاری برای رشد فوتبال انجام نمی دهند.

کی روش در خصوص پیشرفت فوتبال ویتنام گفت: من ویتنام را از چند سال پیش می شناختم از زمانی که یکی از دوستانم سرمربی این تیم بود. مطمئنا این تیم خیلی خطرناک و سرعتی است و رشد زیادی داشته به خصوص که از خط دفاع به خوبی توپ را به خط حمله منتقل می کند.

وی در ادامه درباره اینکه تیم ایران شروع خوبی داشت و در قیاس با استرالیا و کره جنوبی خیلی بهتر کار کرد، گفت: شروع خوب برای همه خیلی خوب است و برد همیشه خوشحال کننده است. در بازی اول هیچ تیمی نمی تواند بگوید مدعی است. نتایج بازی های اول به تیم من و بازیکنانم خیلی کمک کرد که هوشیار باشیم. با تمرکز وارد بازی شدیم و خوشحالم که برنده شدیم. ما به هیچ تیمی کاری نداریم و تنها کار خودمان را انجام می دهیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها