موج
کدخبر : ۲۳۵۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-235959

فتحی:

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد رفتن مجید حسینی گفت: هیچ باشگاهی حق مذاکره با حسینی را نداشته چه برسد به این که با او قرارداد امضا کند.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر حسین فتحی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال گفت: سیاست باشگاه حفظ شاکله تیم و بازیکنان است و کادر فنی فعلا درخواست بازیکن جدید نداشته است.

او در مورد رفتن مجید حسینی هم گفت: حسینی بازیکن ماست. یک تخلف واضح انجام شده است. باشگاه ترکیه‌ای یک کار غیر حرفه‌ای انجام داده که ما در لیگ‌های محلات هم مشابه آن را نمی‌بینیم. وقتی یک بازیکن با باشگاهی قرارداد دارد، باشگاه مقصد از باشگاه مبدا استعلام می‌گیرد. ما به جد به دنبال این موضوع هستیم و از طریق مراجع حقوقی بین المللی، فیفا و AFC مساله را پیگیری می‌کنیم. هیچ باشگاهی حق مذاکره با حسینی را نداشته چه برسد به این که با او قرارداد امضا کند.

فتحی که با برنامه "تهران ورزشی" رادیو تهران صحبت می‌کرد در پاسخ به سوال استقلالی یا پرسپولیسی بودنش گفت: قطعا اگر استقلالی نبودم اینجا حضور نداشتم. کسی که در یک باشگاه کار می‌کند باید به آنجا عرق داشته باشد. من سه دهه در فوتبال هستم و خودم را جزو خانواده استقلال می‌دانم. قبلا هم در این باشگاه مسئولیت داشته‌ام. دوستان قدیمی من می‌دانند که رنگ من آبی است. ضمن احترام نسبت با دوستانم در هیات مدیره پرسپولیس و هوادارانش من حتی اگر در استقلال کار هم نمی‌کردم باز هم استقلالی بودم.

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به این که این باشگاه سیاست‌های خاصی در مورد بودجه مالی خود دارد، اضافه کرد: این سیاست‌های مالی در مذاکره با هر بازیکنی رعایت می‌شود. اگر مبلغی به تیام و جپارف پیشنهاد دادیم از آن مبلغ بالاتر نمی‌رویم. در اینجا زیاده طلبی نداریم. اینجا استقلال است؛ یک باشگاه بزرگ با بازیکنان بزرگ. اسیر جو موجود در کشور هم نمی‌شویم.

او در باره شایعات برگشتن مجتبی جباری به این تیم هم توضیح داد: متاسفانه این اخبار را در رسانه‌ها دیده‌ام. من خواهش می‌کنم اخبار دقیق باشگاه از طریق سایت باشگاه دنبال شود. جباری از مفاخر باشگاه استقلال است اما هیچ صحبتی با او نشده است.

فتحی با بیان این که توفیقی استعفایش را به افتخاری داده بود تصریح کرد: قبل از معارفه من توفیقی استعفا کرده بود. الان هم این استعفا به من منتقل شده ولی هنوز تصمیم نگرفته‌ام و این موضوع فعلا مسکوت است.

او در پاسخ به این پرسش که آیا به هواداران استقلال قول قهرمانی می‌دهد اظهار کرد: همه تلاش می‌کنیم تا استقلال به بهترین جایگاهش برسد. قهرمانی استقلال باعث ایجاد نشاط در جامعه می‌شود. این آرزوی قلبی من است و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

سرپرست باشگاه استقلال صحبت از قراردهای دو، سه برابری جدید با بازیکنان استقلال را اغراق آمیز خواند و گفت: من موظفم هر تعهدی که مدیران قبلی به بازیکنان داده‌اند را انجام دهم. در اولین فرصت درباره میزان مخارج گذشته و بدهی باشگاه شفاف سازی خواهم کرد تا در آینده حرف و حدیثی به وجود نیاید.

فتحی با اشاره به این که باشگاه استقلال دوست داشت سوپر جام برگزار شود گفت: ما دوست داشتیم تمهیداتی اندیشیده شود تا بازی سوپرجام برگزار شود تا جلوی رقیب دیرینه بازی کنیم و هواداران دو تیم از این بازی لذت ببرند. امیدوارم این اتفاق در اولین فرصت رخ بدهد.

او از تشکیل یک تیم مارکتینگ در باشگاه برای پیگری مسائل تبلیغاتی باشگاه خبر داد و گفت که با همکاری اعضا هیات مدیره تلاش می‌کنند بیشترین سطح درآمدزایی را برای استقلال به وجود بیاورند.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات باشگاه نحوه قراردادهای بازیکنان است. ما قراردادها را باید طوری ببندیم که یک مبنای مشخص و اصولی داشته باشند تا بازیکنان نتوانند با وجود داشتن قرارداد دو یا سه ساله باشگاه را ترک کنند یا حداقل از این طریق، باشگاه به درآمدزایی برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها