موج
کدخبر : ۳۹۳۳۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-393395

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خبر داد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به معرفی بهترین اثر با موضوع اذان در جشنواره ملی فرهنگی و هنری ندای آسمانی ، گفت: این جشنواره در ۲ بخش فرهنگی و هنری برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احمدرضا احسانی  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان  با اشاره به معرفی بهترین اثر با موضوع اذان در جشنواره ملی فرهنگی و هنری ندای آسمانی ، گفت: این جشنواره در ۲ بخش فرهنگی و هنری برگزار می‌شود

وی با اشاره به جشنواره ملی اذان، افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اذان در قالب‌های فرهنگی و هنری، شناسایی، معرفی و حمایت از هنر متعهدانه و هنرمندان متعهد در زمینه تولید آثار مرتبط با اذان و تجلیل از فعالان فرهنگی، هنری و رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ اذان از اهداف این جشنواره است. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از انتشار فراخوان جشنواره ملی فرهنگی و هنری «ندای آسمانی» خبر داد و گفت: در این رویداد ملی بهترین آثار هنرمندان با موضوع اذان داوری و معرفی می شود.

این رویداد را با همکاری و مشارکت ستاد اقامه نماز استان همدان جشنواره ملی فرهنگی هنری اذان با عنوان «ندای آسمانی» را برگزار می کنیم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد: بخش هنری جشنواره در رشته‌های مستند، کلیپ کوتاه، موشن گرافیک، خوشنویسی، نقاشی و عکاسی و بخش فرهنگی در رشته‌های خاطره، مقاله، شعر و داستان برگزار می‌شود. 

احسانی با تأکید بر اینکه ۱۵ آبان آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره بوده و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان ۳۰ آبان برگزار خواهد شد.

جزئیات و شرایط شرکت در این جشنواره در فراخوان منتشر شده است و علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی Hamedan.farhang.gov.ir  مراجعه کنند. ​

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها