موج
کدخبر : ۳۸۸۴۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388400

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان خبر داد:

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان با اشاره به وانت بارهای میوه فروش در سطح شهر که بروز مشکلات فراوانی از جمله افزایش بار ترافیکی، امکان بروز تصادف و کاهش زیبایی بصری شده اند از طرح ساماندهی وانت‌بارها سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج و به نقل از روابط عمومی خدمات شهری شهرداری همدان، حسین مردانی،   سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان  با اشاره به  طرح ساماندهی وانت‌بارها، گفت:  اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری از اواخر تیرماه اقدام به جمع‌آوری وانت‌بارهای میوه‌فروش در سطح شهر و انتقال آن‌ها به سایت‌های از پیش تعیین شده کرده است.

 سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان گفت: عدم وجود مکان مناسب برای بساط گستری میوه‌فروشی وانت‌بارها در سطح شهر موجب بروز مشکلات فراوانی از جمله افزایش بار ترافیکی، امکان بروز تصادف و کاهش زیبایی بصری در سطح شهر شده است.

وی با تأکید بر انجام برنامه‌ریزی مناسب برای زمانبندی دقیق در اجرای طرح ساماندهی وانت‌بارها بیان کرد: در فاز اول این طرح ضمن تهیه و تدوین دستورالعمل طرح، تعداد و شرایط وانت‌بارهای میوه فروش برای تشکیل پرونده‌های کامل و جامع به منظور جلوگیری از افزایش تعداد آنها صورت گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به فاز دوم پروژه که بخش اجرایی طرح را شامل می‌شود، افزود: در این  قسمت ضمن مکان‌یابی مناسب جهت اجرای این طرح و تعیین سایت پلان‌ها، نصب تابلو برای معرفی محل استقرار وانت‌بارهای میوه فروش، طراحی ورودی و خروجی‌های مناسب، خرید سرویس‌های بهداشتی پیش‌ساخته و ایجاد جذابیت‌های محیطی در سایت ها از جمله اقدامات در نظرگرفته شده در فاز دوم طرح خواهد بود.

مردانی در پایان یادآور شد: توقف وانت‌بارها در سطح شهر ممنوع است و با تداوم طرح ساماندهی، در هفته‌های آتی برچسب‌های بغل نویسی شده برای وانت‌بارها طراحی و نصب خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

پربازدیدترین گروه

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها