موج
کدخبر : ۳۴۹۶۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349601

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان خبر داد:

فرمانده انتظامی تویسرکان از کشف محموله سویا بیش از ۳۰۰ میلیون ریال در تویسرکان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمد معصومی،‌ فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به کشف سویای قاچاق در این شهرستان عنوان کرد:  در راستای برخورد با سود جویان اقتصادی مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان در ایست و بازرسی محور تویسرکان-کنگاور به یک دستگاه نیسان مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو دو تن و ۳۷۰ کیلوگرم سویا قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم نیز در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را بیش از ۳۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند، گفت: محموله سویا مکشوفه تحویل اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان شد.

معصومی همچنین از کشف دو رأس گاو قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد و گفت: مأموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در محور تویسرکان-کنگاور به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو دو رأس گاو قاچاق و فاقد مجوز که ارزش آن برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده، کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: در اجرای دستور مقام قضائی احشام توقیفی تحویل اداره دامپزشکی و خودرو نیز روانه پارکینگ شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها