موج
کدخبر : ۳۳۵۶۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335628

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی همدان عنوان کرد:

فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی همدان با اشاره به رفع تصرف از اراضی ملی استان همدان، گفت: یک قطعه زمین نهال کاری شده در روستای دیویجین به ارزش ۱۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان همدان، سرهنگ حمید چراغی، فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی همدان از رفع تصرف ۴ هزار و ۷۰۰ متر مربع از اراضی ملی این استان خبر داد.

وی گفت: با تلاش همکاران یگان حفاظت از اراضی یک قطعه زمین نهال کاری شده در روستای دیویجین به ارزش ۱۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال رفع تصرف و به بیت المال برگردانده شد.

وی با اشاره به نقش سازنده مردم در پیشگیری از تصرف و حفاظت از اراضی ملی و دولتی، گفت: شهروندان می‌توانند با سامانه تلفن گویای ۱۶۵۶ تماس گرفته و هرگونه دخل و تصرف و یا تعرض و دخالت در اراضی ملی و دولتی را به یگان حفاظت اعلام کنند.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان عنوان کرد: یگان حفاظت از اراضی ملی این اداره کل در سال جاری نیز همانند گذشته در تمامی شهرستان‌های استان همدان به صورت شبانه روزی اراضی ملی و دولتی را تحت نظر دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها