موج
کدخبر : ۳۲۳۷۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323707

بهروز کارخانه ای خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر استان در شناسایی و غربالگری افراد مشکوک به کرونا، از شناسایی بیش از 200 فرد مشکوک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، بهروز کارخانه ای، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان با اشاره به شناسایی بیش از 200 فرد مبتلا به کرونا در ورودی های همدان، عنوان کرد:  ۲۲۱ فرد مشکوک به کرونا از ۱۳ اسفند تا چهارم فروردین امسال در ورودی‌های همدان شناسایی شدند.

بهروز کارخانه ای اظهار کرد: ۲۲۷ هزار و ۱۳۱ تن در ورودی های همدان توسط تیم های جمعیت هلال احمر غربالگری شدند که از این تعداد ۲۲۶ هزار و ۹۱۰ تن هیچگونه علامتی نداشتند.

وی اضافه کرد: ۲۲۱ تن دارای علائمی از جمله تب بودند که ورودی از اراک به سمت ملایر با ۱۲۷ مورد، ورودی شهر درگزین با ۳۵ مورد، ورودی شهر بهار با ۲۷ مورد و سه راهی قلعه قباد با ۹ مورد بیشترین میزان افراد مشکوک به کرونا را داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بیان کرد: ۳۱ تن از افراد مشکوک به کرونا به بیمارستان ارجاع داده شدند که بیشترین سهم مربوط به رانندگان عبوری از ورودی شهر درگزین با ۱۹ نفر سپس ورودی ملایر از سمت اراک با پنج نفر است.

کارخانه ای اظهار داشت: شهروندان در صورت داشتن علائمی همچون کبودی لب و صورت، تنگی نفس شدید و بی قراری، خواب آلودگی و گیجی باید به فوریت به مراکز جامع و بیمارستان مراجعه کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها