موج
کدخبر : ۳۱۷۵۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317589

در پی سفر مدیران کل صنایع تبدیلی و امور اقتصادی وزارت جهادکشاورزی به همدان صورت گرفت:

در پی سفر مدیران کل صنایع تبدیلی و امور اقتصادی وزارت جهادکشاورزی با افتتاح و شروع بهره‌برداری از 4 پروژه صنایع تبدیلی 86 نفر به کار مشغول شدند.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، با حضور آقایان چنگیز اسفندیاری مدیر کل صنایع تبدیلی وزارت جهاد کشاورزی و محمد خالدی مدیر کل امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، منصور رضوانی جلال رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه سردخانه بالای صفر ۳۰۰۰ تنی در روستای حسام آباد با اعتباری بالغ بر ۴۱ میلیارد ریال، اشتغال ۱۰ نفر در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۸۰۴ متر مربع افتتاح و آغاز به کار کرد.

همچنین پروژه فراوری سبزی و میوه شرکت صنایع غذایی مزرعه سفید همدان واقع در شهرک صنایع غذایی شهرستان بهار، با تولید سالاد و سبزی سرخ شده و منجمد و خشک شده و صیفی با ظرفیت ۹۰۰ تن در سال با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۰ نفر در زمینی با مساحت ۲۷۲۲ متر مربع و زیر بنای ۱۵۱۶ متر مربع افتتاح و آماده بهره برداری شد.

سپس پروژه شوریجات و انواع رب شرکت آریا شور هگمتانه با ظرفیت ۸۳۵۰ تن در شهرک صنایع غذایی بهاران شهرستان بهار با اعتباری بر مبلغ ۱۵۰ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۴۰ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ادامه پروژه مرغداری گوشتی ۳۰ هزار قطعه ای واقع در سنگ سفید شهرستان بهار با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال و پیش بینی تولید ۲۷۰ تن گوشت مرغ و اشتغالزایی ۶ نفر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

مجموعا چهار پروژه با اعتباری باِلغ بر ۲۴۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۸۶ نفر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها