موج
کدخبر : ۳۱۵۸۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-315882

منوچهر کرمی:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان از تحت مراقبت قرار دادن گردشگران چینی خبر داد و گفت: تا کنون هیچ گونه مورد ویروس کرونا در استان گزارش نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، منوچهر کرمی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با اشاره به مراقبت‌های سندورمیک از گردشگران چینی که وارد استان شدند گفت: تاکنون دو گروه توریستی از کشور چین وارد استان شده‌اند همگی مورد مراقبت قرار گرفته و تاکنون هیچ گونه مورد مشکوکی در گردشگران و مردم عزیز استان مشاهده نشده است.

کرمی در خصوص نگرانی مردم استان در مورد ویروس کرونا گفت: تاکنون موردی از ویروس کرونا در استان همدان مشاهده نشده است و جای هیچ نگرانی نیست. 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: از زمان گزارش موارد بیماری کرونا ویروس جدید در کشورهای چین و آسیای جنوب شرقی و تعداد دیگری از کشورها، دانشگاه علوم پزشکی همدان علاوه بر مراقبت‌های مرزی که توسط وزارت بهداشت در مبادی مرزی انجام می‌شود با هماهنگی های به عمل آمده با سایر دستگاه های مرتبط، کلیه هتل‌ها و مراکز اقامتی توریست ها کاملا تحت مراقبت بوده و تمام مسافرین و گردشگران خارجی تحت نظام مراقبت سندرمیک قرار می‌گیرند.

کرمی در پایان تصریح کرد: تمام مراکز خدمات سلامت و مراکز درمانی استان آمادگی کامل در خصوص مراقبت موارد احتمالی را دارند و از مردم استان خواهشمندیم در صورت مسافرت به سایر کشورها از جمله کشور چین، در بازگشت در صورت داشتن علائم تب و سرفه به مراکز بهداشت شهرستان ها مراجعه نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها