موج
کدخبر : ۲۷۸۶۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278648

سردار مظاهر مجیدی عنوان کرد:

فرمانده سپاه همدان با اشاره به فعالیت های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان، تعامل بین نهادهای انقلابی و دستگاه اجرایی را راه پیشرفت استان دانست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سردار مظاهر مجیدی پیش از ظهر امروز در گردهمایی جهادگران، خیاران و فعالان عرصه محرومیت‌زدایی با اشاره به اینکه پس از گذشت 40سال از عمر انقلاب اسلامی و تاسیس سپاه دشمن احمق ما این نهاد انقلابی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد، اظهار داشت: پس از این اتفاق مدیران استان با حضور در سپاه و بر تن کردن لباس پاسداری با این مجموعه بیعت کردند که این اقدام جای قدردانی دارد.

وی با تشریح وضعیت استان در عرصه محرومیت‌زدایی افزود: ما در استان دو هدف را برای خود تعیین کرده‌ایم که شامل ریل گذاری برای بسیج در راستای خدمت‌رسانی به مردم و ارائه خدمات در سطح استان توسط گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت و نواحی است.

فرمانده سپاه همدان با تاکید بر این که سعی کردیم تعامل خوبی را در کنار دستگاه‌های اجرایی فراهم کنیم، گفت: می دانیم که این تعامل قدم برداشتن در راستای توسعه استان است چرا که هرگاه کوچک‌ترین زاویه بین دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی به وجود آمده این استان بوده که ضرر کرده است.

وی با تاکید بر اینکه ما تعامل بین نهادهای انقلابی و دستگاه اجرایی را راه پیشرفت استان میدانیم، ابراز کرد: خوشبختانه این تعامل چه در عرصه‌های اجتماعی و چه در عرصه‌های امنیتی با تلاش و کوشش  مسئولان استان در حال انجام است.

 

سپاه در عرصه محرومیت زدایی در دو بخش عمرانی و تهیه مایحتاج مردم ورود کرده است

مجیدی با اشاره به  بارش‌های بسیار باران در اوایل سال که سبب بروز سیل در استان و چند شهر دیگر کشور شد، بیان کرد: خوشبختانه در این عرصه نیز نخستین گام‌ها برای خدمت‌رسانی و جمع آوری کمک توسط پایگاه‌های مقاومت  برداشته شد و ما توانستیم این کمک‌ها را به مناطق سیل‌زده ارسال کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در عرصه محرومیت زدایی نیز سپاه در دو بخش عمرانی و تهیه مایحتاج مردم ورود کرده است، گفت: ساخت خانه نیازمندان، ساخت خانه عالم، لایروبی قنوات، احداث مجتمع‌های فرهنگی و اقتصادی، بهسازی گلزارهای شهدا، بهسازی مسیرهای انتقال آب، ایجاد شبکه‌های آبرسانی روستایی و تاسیس مراکز بهداشتی از جمله اقدامات سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان با اعلام اینکه در دو سال 96 و 97توانستیم 279 پروژه را در سطح استان اجرا کنیم، عنوان کرد: در بخش اعتبارات برای این تعداد پروژه 8میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شد که 50 درصد آن توسط سپاه و 50 درصد دیگر آن نیز توسط دستگاه‌های دولتی تامین شده است.

فرمانده سپاه همدان با اعلام اینکه در بخش خدمت‌رسانی به مردم نیز توانستیم 150 هزار بسته غذایی را توزیع کنیم، مطرح کرد: هزار بسته البسه، 40 هزار بسته لوازم التحریر و فرهنگی، 50 سری جهیزیه و 12 هزار بسته بهداشتی و سلامت با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان در بین مناطق محروم توزیع شده است.

 

هزینه 61 میلیارد تومانی در عرصه اقتصاد مقاومتی

وی درباره فعالیت‌های اقتصادی سپاه نیز تصریح کرد: ما در طول سالهای 96 و 97 نزدیک به 61 میلیارد تومان در عرصه اقتصاد مقاومتی هزینه کرده ایم که سبب ایجاد 9 هزار و 64 شغل در سطح استان شده است.

مجیدی درباره اقدامات سپاه برای خدمت‌رسانی به مردم هنگام بروز سیل در استان نیز ابراز کرد: در این اتفاق  7 هزار خانه در استان همدان آسیب دیده است که به دلیل نجابتی که مردم دارند و مدیریت مسئولان، این موضوع را در سطح استان مدیریت و پیگیری کردیم

وی اظهار داشت: ما در حاشیه‌ شهرها و روستاهای استان نیز مشکلات بسیاری داریم که با وجود اقدامات انجام شده برای رفع آنها، از قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران می‌خواهیم تا ما را برای انجام رسالت بزرگ یاری دهد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها