موج
کدخبر : ۲۷۶۰۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276032

عبدالرحمان بهرامی در مراسم روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای مطرح کرد:

عبدالرحمان بهرامی در مراسم روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای با اشاره به ایمنی و سلامت کارگران، رشد تکنولوژی و صنایع را با آثار مخرب مواد شیمیایی بر برن انسان همراه دانست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، عبدالرحمان بهرامی، رییس قطب علمی، آموزشی، مهندسی بهداشت حرفه ای استان همدان پیش ازظهر دوشنبه در مراسم روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای اظهار داشت: به موازات رشد تکنولوژی و صنایع آثار مخرب مواد شیمیایی روی بدن انسان بروز پیدا کرده که در برخی از موارد اثار مخرب الاینده ها بسیار زیان اورتر از تصور بوده است.
 

سازمان بین‌المللی کار

بهرامی افزود:  مهم‌ترین سازمان جهان، ملل متحد است که همه کشورها عضو این سازمان هستند و بنا براهمیت آن، سازمان هایی را برای خود ایجاد کرده است.
وی افزود: سازمان بین المللی کار ، اولین مجموعه ای بود که در ذیل سازمان ملل متحد تشکیل و ایمنی و سلامت کارگران نخستین برنامه این مجموعه در نظر گرفته شده است.
مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت همدان گفت: پس از سازمان بین المللی کار، سازمان بهداشت جهانی توسط سازمان ملل متحد ایجاد شده است.
بهرامی عنوان کرد: مهمترین قانون کشور ما قانون اساسی است و بعد از اهمیت آن قانون کار تعریف شده که در این مجموعه نیز بازرسی از محیط کار در اولویت همه امور قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: در چهل سال گذشته پیشرفت های خوبی در حوزه بهداشت در ایران کسب شده و سیستم مدون و درستی برای بهداشت حرفه ای در کشور تدوین شده است.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها